SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
SUN79
Witam czy stosował ktoś propa z Kuwait, DNA lub Platinium czodzi mi o bolesnosc i w co z tych trzech celowac

DNA i Kuwait , środki całkowicie bezbolesne , biłem propa z obu labów , każdy jeden działa elegancko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
SUN79
Witam czy stosował ktoś propa z Kuwait, DNA lub Platinium czodzi mi o bolesnosc i w co z tych trzech celowac


DNA teraz na topie sam kupiłem kilka srodkow dna.
Co do bolesnosci zawsze może coś niepodejsc.
Nie spróbujesz się nie dowiesz.
Kup po butli wbij po lotce i będziesz wiedział
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
morose
Czyli pokieruję się Waszymi sugestiami i wychodzi na to, że jednak DNA będzie tu najlepszym wyborem, ze względu na cenę też wychodzi najlepiej. Dziękuję i pozdrawiam


Ja z bolda DNA jestem zadowolony leci z testem i pewnie do konca roku tak polece nim cos zmienie w cyklu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, tak na szybko - tren enan z Genamed, warto? Czy lepiej dopłacić? Robi robotę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Propy biłem obydwa dna i kuweit. Ona bezbolesne ale polecam dna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 81
Jarcow genameda mozesz byc pewien :) bilem ich wszystkie srodki

tren e maja bardzo dobry

Genamed ogromna zaleta niska cena, przy tym bdb jakosc towaru. Jesli masz dostep to zawijaj smialo bdb stuff
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
SUN79
Witam czy stosował ktoś propa z Kuwait, DNA lub Platinium czodzi mi o bolesnosc i w co z tych trzech celowac


Wskoczylem niedawno na propa DNA i lece z npp. Oba srodki moge poleciec od siebie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jarcow
Panowie, tak na szybko - tren enan z Genamed, warto? Czy lepiej dopłacić? Robi robotę?


Robi robote, Genamed od lat ten sam bardzo dobry poziom.

czellista
metka inj z genamedu, ktos bil? warta uwagi?


Warta uwagi, bilem i polecam, bedziesz zadowolony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
SUN79
Witam czy stosował ktoś propa z Kuwait, DNA lub Platinium czodzi mi o bolesnosc i w co z tych trzech celowac


DNA bezbolesne w najlepszej cenie na rynku i chyba najbardziej na topie z tego zestawu,
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 15 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1063
Dzięki za odpowiedzi biorę DNA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej