SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Cholera wie co tam jeszcze w malayu siedzi ale słyszałem, że straszna ćpalnia, kumpel ni chooya 80 nie przekraczał. Dla mnie helios to optymalne rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19399
krzykacz
Nie szalej, po 1/4 czasami ludzie pękają co dopiero 2tablety


no dokladnie, sam wiem po sobie ale jak mowi ze bardzo dobrze toleruje clen to niech zarzuci z dwie to nie bedzie mógl napisac nawet posta na SFD tak bedzie nim trzepac ze nie trafi palcem w klawiature he he he wtedy niech nam powie ze Clen go nie rusza buhhha haaa buhaaa haahaa


Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-10-17 14:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
To, że ciebie telepie jak dziadka z parkinsonem nie znaczy, że każdy tak reaguje na ten środek. Akurat po cenie mam małe sajdy i dobrze go znoszę w przeciwieństwie np. do yoszki po której nie mogę żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Ee tam 2 tablety...
Mam znajomych małolatów co po 6 malaya biorą i to nie solo latają potem roztrzęsieni po mieście ale jakoś ogarniają fazę. Druga sprawa to o tym co jest w clenie Malaya to legendy piszą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19399
hipopodryl
To, że ciebie telepie jak dziadka z parkinsonem nie znaczy, że każdy tak reaguje na ten środek. Akurat po cenie mam małe sajdy i dobrze go znoszę w przeciwieństwie np. do yoszki po której nie mogę żyć.


nie mowie ogolnie ze po Clenie tylko po tym z Malaya ''bo nie do konca tam jest pewnie clen'' a po Malayu to 99% ktorych brało to trzepało ogromnie
czytaj ze zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 425
lodzianin1
Propa trafić lipnego ciężki temat

Czyli rozumiem, że prop to w zasadzie w obecnych czasach z każdej firmy będzie klepać i śmiało można bić z alphaGEN ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Stawiam że na 99% bedzie ok bardziej bym się martwił bolesnoscia propa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Dokładnie jak lodziak pisze. U jednego idzie jak miodzio, drugi tydzień nogę włuczy za sobą.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
KLAJTA
Dokładnie jak lodziak pisze. U jednego idzie jak miodzio, drugi tydzień nogę włuczy za sobą.


Kiedyś u mnie były tylko bolesne środki jak ktoś "ciagnal" nogę za sobą idąc np na trening nie trzeba było nic dodawać oczywiście wszyscy na sucho jak by ktoś pytał %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
Tad 600 jest Jeszcze szansa dostać u nas oryginał czy raczej nie ? Robi to ktoś w ogóle czy całkiem zaprzestali produkcji ? jeśli tak to jest w pl zamienik Tada dostępny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium