SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
startnabol
krzykacz
startnabol
Zmieniłem propa z platyny na dna, zauważyłem że jest gęstszy niż platyna, ciężej się go wbija igłą 0,6. To normalne?


Każdy lab przeważnie robi trochę inaczej, tym się nie przejmuj.


Są badania jakieś tego propa? Bo platyny ładowałem 0,8 ampy żeby 100 mg było i teraz wczoraj poszło DNA 0,7 w pompce żeby trzymać dalej te 100mg i dziś na treningu mniejsza pompa i jakby mniej siły, cięzej mi sie machało żelastwem...


ty się ciesz lepiej, że w ogóle jakakolwiek pompa była, bo niektórzy to już dawno jej nie czuli.

;(
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lordknaga
startnabol
krzykacz
startnabol
Zmieniłem propa z platyny na dna, zauważyłem że jest gęstszy niż platyna, ciężej się go wbija igłą 0,6. To normalne?


Każdy lab przeważnie robi trochę inaczej, tym się nie przejmuj.


Są badania jakieś tego propa? Bo platyny ładowałem 0,8 ampy żeby 100 mg było i teraz wczoraj poszło DNA 0,7 w pompce żeby trzymać dalej te 100mg i dziś na treningu mniejsza pompa i jakby mniej siły, cięzej mi sie machało żelastwem...



na sile i pompe wplywa wiele innych czynnikow niz tylko ml w pompce



Nie znasz sie przeciez jak juz przybijesz towar to juz nic wiecej nie trzeba
Jest pompa i rosniesz :)
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20029
Metka z DNA warto?? Mój ziomek od tematu poleca..

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
mwtb
Witam, tb500 z jakiego labu sprawdzone polecacie e


Obecnie używam tb500 z imperiala , działa jak powinno , polecam jak masz dostęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Ampuł
Metka z DNA warto?? Mój ziomek od tematu poleca..
dna ma dobre srodki teraz raczej ciężko trafić na lipna mete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ampuł
Metka z DNA warto?? Mój ziomek od tematu poleca..


Dobra metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Panowie normalnie lecicie cykl w tym chyjowym okresie? Ja narazie tylko npp odpuscilem test leci dalej 300 e3d ale jak za tydzień sie okaze ze znowu przesunął zamkniecie wszystkiego o kolejne 2tygi to nie wiem czy jest sens walic? Bynajmniej taka dawke moze zmniejszyc na e5d ale nie wiem czy ma to sens? Cisne narazie pompki i poręcze ale wiadomo ze to nie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Wookie12
Panowie normalnie lecicie cykl w tym chyjowym okresie? Ja narazie tylko npp odpuscilem test leci dalej 300 e3d ale jak za tydzień sie okaze ze znowu przesunął zamkniecie wszystkiego o kolejne 2tygi to nie wiem czy jest sens walic? Bynajmniej taka dawke moze zmniejszyc na e5d ale nie wiem czy ma to sens? Cisne narazie pompki i poręcze ale wiadomo ze to nie to samo.

A ze mnie się śmiali jak można cwiczyc w domowej siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pavlog89
Wookie12
Panowie normalnie lecicie cykl w tym chyjowym okresie? Ja narazie tylko npp odpuscilem test leci dalej 300 e3d ale jak za tydzień sie okaze ze znowu przesunął zamkniecie wszystkiego o kolejne 2tygi to nie wiem czy jest sens walic? Bynajmniej taka dawke moze zmniejszyc na e5d ale nie wiem czy ma to sens? Cisne narazie pompki i poręcze ale wiadomo ze to nie to samo.

A ze mnie się śmiali jak można cwiczyc w domowej siłowni

a co do pytania to oczywiście że nie ma sensu , dawaj testa raz na tydzień i czekaj na poprawe sytuacji .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium