SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28790 Napisanych postów 62471 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900450
U mnie lecą chłopaki dna i Dose teraz testują i same pozytywne opinie ale tego testa isocsproate u mnie nikt nie leciał.
Do labow premimu podchodzę w ten sposób że jak coś jest tańsze i działa super to nie przepłacam.
Np o squib złego słowa nie powiem bo brałem kilka pozycji i klasa ale drogo troszkę niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
weex
Co sądzicie o Dose generics w tej nowej odsłonie??? Mają takie coś jak Testosterone isocaproate 200mg/ml, podobno jest to estr dłuższy niz enan/cypio, ktoś coś o tym słyszał?

Mając do wyboru laby Dose i DNA co byście brali? I czy ta Aquila to faktycznie taki premium produkt że ceny 30% wyższe niż standard??


Nowe dose zbiera dobre opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
Popsuła sie alchemia strasznie


A boom jak oceniasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
weex
Co sądzicie o Dose generics w tej nowej odsłonie??? Mają takie coś jak Testosterone isocaproate 200mg/ml, podobno jest to estr dłuższy niz enan/cypio, ktoś coś o tym słyszał?

Mając do wyboru laby Dose i DNA co byście brali? I czy ta Aquila to faktycznie taki premium produkt że ceny 30% wyższe niż standard??


Dose tylko poprzednia wersja uzywana wszystko wtedy dzialalo jak nalezy,
DNA ostatnio bity ena z deka dobre soki,
Aquila aktualnie leci bold/susta 300 zadowolony jestem z tego laba,

Wybieralbym DNA lub Aquila z racji takiej ze z Dose nowym brak kontaktu mam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1032 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Mumin222
U mnie lecą chłopaki dna i Dose teraz testują i same pozytywne opinie ale tego testa isocsproate u mnie nikt nie leciał.
Do labow premimu podchodzę w ten sposób że jak coś jest tańsze i działa super to nie przepłacam.
Np o squib złego słowa nie powiem bo brałem kilka pozycji i klasa ale drogo troszkę niestety.


laby premium? a czymze taki squibb bedzie sie roznil od genameda, skoro tu i tu w srodku ta sama subst czynna... hm?
nie wiem, nie moge tego pojac, takie gadanie, ze jeden lab jest premium, a inne nie. zakladajac, ze w obu siedzi co ma siedziec to co za kur.. roznica?!
ktos wbije testa e z taniego genameda, przejdzie nagle na squibb i bedzie pisal, ze squibb lepszy. nosz kur.. mac niby w czym? skoro i tu i tu testosteron. a juz w ogole smieszy mnie porownywanie labow co do wynikow testa z krwi, bo na jednym ktos ma 500 wiecej, niz na drugim, ale juz nie wazne, ze tysiac innych czynnikow moglo wplynac na inny wynik. nie wiem, dla mnie to jest jakas mistyfikacja z tymi labami.
jeszcze zrozumiem jakies drozsze w produkcji srodki, gdzie czesto lataja walki, gdzie faktycznie ktos moze czuc roznice bijac testa zamiast trena, czy metke zamiast oxy, ale w podstawach? no ja pier.dziele.
4

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Ale opakowania ładniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stojeden
Mumin222
U mnie lecą chłopaki dna i Dose teraz testują i same pozytywne opinie ale tego testa isocsproate u mnie nikt nie leciał.
Do labow premimu podchodzę w ten sposób że jak coś jest tańsze i działa super to nie przepłacam.
Np o squib złego słowa nie powiem bo brałem kilka pozycji i klasa ale drogo troszkę niestety.


laby premium? a czymze taki squibb bedzie sie roznil od genameda, skoro tu i tu w srodku ta sama subst czynna... hm?
nie wiem, nie moge tego pojac, takie gadanie, ze jeden lab jest premium, a inne nie. zakladajac, ze w obu siedzi co ma siedziec to co za kur.. roznica?!
ktos wbije testa e z taniego genameda, przejdzie nagle na squibb i bedzie pisal, ze squibb lepszy. nosz kur.. mac niby w czym? skoro i tu i tu testosteron. a juz w ogole smieszy mnie porownywanie labow co do wynikow testa z krwi, bo na jednym ktos ma 500 wiecej, niz na drugim, ale juz nie wazne, ze tysiac innych czynnikow moglo wplynac na inny wynik. nie wiem, dla mnie to jest jakas mistyfikacja z tymi labami.
jeszcze zrozumiem jakies drozsze w produkcji srodki, gdzie czesto lataja walki, gdzie faktycznie ktos moze czuc roznice bijac testa zamiast trena, czy metke zamiast oxy, ale w podstawach? no ja pier.dziele.


akurat do genameda to lepiej nie porownywac ale juz do takiego spoko nexium czy androchem to ten squibb to to samo tylko otoczka do squiba ze niby premium, ani to wygladu nie ma a ni nic. zadnych badan na zawartosc itd....

tak samo melia niby dla zawodowcow a nikt nikogo nie widzial aby to wbijal czy nawet promowal.

takie gh pewnej fimy miniko...x ladnie promowal to juz cos jest


Zmieniony przez - jhjbjk w dniu 2020-08-17 14:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Brał,bierze ktoś obecnie proviron z Bałkana nowa szata i test enan z Sqiubb?


Zmieniony przez - luk321 w dniu 2020-08-17 15:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
SQ pewny test&provi, BP również.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20440
Testo iso dose generics testuje ktoś jak z działaniem?

marsaw

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej