SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26605 Napisanych postów 261881 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1337080
damiann37
Tren ace Nanda polecacie ?

Śmiało możesz inwestować
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 9229 Napisanych postów 21988 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 737124
Bije ktoś dhb z dna? Znajomy brał jak tylko wychodziło, to bolało tak, że nie dokończył cyklu, i w sumie brak opinii o tym środku. Reszta wiem że ok, interesuje mnie tylko dhb, czy siedzi co ma siedzieć, i czy nie urywa dupska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1496 Napisanych postów 2950 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 266930
prz1993
Bije ktoś dhb z dna? Znajomy brał jak tylko wychodziło, to bolało tak, że nie dokończył cyklu, i w sumie brak opinii o tym środku. Reszta wiem że ok, interesuje mnie tylko dhb, czy siedzi co ma siedzieć, i czy nie urywa dupska.

Nie wiem czy dobrze pamietam ale w dhb dna wyszło , ze siedzi cypionat boldenonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4854 Napisanych postów 44174 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 546712
prz1993

Tu było ostatnio wrzucone kilka badań DNA jest też DHB
https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335-s770.html#post-19052703
Czy boli nie mam pojęcia...ktoś pisał kiedyś że jego znajomy miesza z innymi środkami i normalnie leci cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 207 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27305
Wino balkana, niebieskie tabletki, strombafort , jest nadzieja czy kibel? Zamówiłem inne przyszło to i bez opakowan, same listki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3320 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73581
Czekam na dhb ale ze teraz leci cos innego to dhb polezy w szufladzie chwile.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1496 Napisanych postów 2950 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 266930
limafne
Wino balkana, niebieskie tabletki, strombafort , jest nadzieja czy kibel? Zamówiłem inne przyszło to i bez opakowan, same listki .

Wino balkana niebieskie ? Ale już to nowe okrągłe tabsy czy stare kwadraty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 207 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27305
Okrągłe tabsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
limafne
Okrągłe tabsy

Czyli nowa wersja . Dobre winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 484 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19066
Coś wiecej o Alpha zeneca ? Ktoś stosuje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

aerofull