SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 416 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16210
lordknaga
podpis tam jest, na dole po prawej, tylko zdjecie watpliwej jakosci a caly ten lab to jedna niewiadoma

Aa nie zauważyłem, ale mniejsza chodzi o metodę badania z reszta w "Metody instrumentalne w analizie chemicznej'' Szczepaniaka, pdf w necie kupa, można pobrac i samemu się przekonać ze to nie możliwe jest tak związki organiczne oznaczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 390 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2226
diablo1
„Dupy” nie urywa? W sensie bólu

Tak nie powiedzialem Co do samego bolu to moje stezenie 100mg/ml SKY Lab zaczynalem od 0,5ml gladko szlo, nie wiem jak wyzsze stezenia bo roznie sie o tym pisze. Ogolnie zadowolony z dhb.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19162 Napisanych postów 68394 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 565052
Gubi83
I jak byles zadowolony

Tak, sprawdziło się to co brałem wtedy z BD.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5393
To super dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6375
A ma ktoś zdjęcie tego fejka prolo z pharma swiss?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9715 Napisanych postów 16329 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325061
Wyglada tak samo. Wez cos innego. Zasada jest prosta, od dila sie nie bierze bo sie wgl nie oplaca. Undery wychodza w ch** taniej a jakosc jest ptaktycznie w wielu przypadkach taka sama. Nie odczujesz roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 151 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 944
Hgh DNA czy Nouvetropin Nouveauxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 5553 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109339
kieruj sie cena

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 88 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3443
jak sie sprawdza zphc? nie słyszałem zbyt wiele o tym labie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2080 Napisanych postów 4166 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290783
weit
jak sie sprawdza zphc? nie słyszałem zbyt wiele o tym labie

Bo jest u nas ciężko dostępny . Są zarówno ampy 1 ml jak i viale 10 ml . Ogolnie bardzo dobry lab
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Whey d