SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 297 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12058
lordknaga
podpis tam jest, na dole po prawej, tylko zdjecie watpliwej jakosci a caly ten lab to jedna niewiadoma

Aa nie zauważyłem, ale mniejsza chodzi o metodę badania z reszta w "Metody instrumentalne w analizie chemicznej'' Szczepaniaka, pdf w necie kupa, można pobrac i samemu się przekonać ze to nie możliwe jest tak związki organiczne oznaczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 371 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2124
diablo1
„Dupy” nie urywa? W sensie bólu

Tak nie powiedzialem Co do samego bolu to moje stezenie 100mg/ml SKY Lab zaczynalem od 0,5ml gladko szlo, nie wiem jak wyzsze stezenia bo roznie sie o tym pisze. Ogolnie zadowolony z dhb.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19673 Napisanych postów 67313 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560668
Gubi83
I jak byles zadowolony

Tak, sprawdziło się to co brałem wtedy z BD.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5342
To super dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 213 dni Przeczytanych tematów 4363
A ma ktoś zdjęcie tego fejka prolo z pharma swiss?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8229 Napisanych postów 14181 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314252
Wyglada tak samo. Wez cos innego. Zasada jest prosta, od dila sie nie bierze bo sie wgl nie oplaca. Undery wychodza w ch** taniej a jakosc jest ptaktycznie w wielu przypadkach taka sama. Nie odczujesz roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 118 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 746
Hgh DNA czy Nouvetropin Nouveauxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1504 Napisanych postów 4521 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 102101
kieruj sie cena

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 88 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3326
jak sie sprawdza zphc? nie słyszałem zbyt wiele o tym labie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4122 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289475
weit
jak sie sprawdza zphc? nie słyszałem zbyt wiele o tym labie

Bo jest u nas ciężko dostępny . Są zarówno ampy 1 ml jak i viale 10 ml . Ogolnie bardzo dobry lab
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

whey deli