SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10210
Czytać czytać i jeszcze raz czytać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10210
Napisze tak dla info bo i tak zapew e będzie atak ale wbiłem wczoraj ok 18 godz 1250 HCG z firmy Hermes i od rana miałem wzwód a moja kobieta zadowolona bo libido mi skoczyło i się dla niej dobrze to skończyło ;)
Czy tak powinno działać HCG i w takim czasie?
Nadmienię ze to nie pierwszy raz i lecę 4 fiolkę 5000 wymienionej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105517
a bez hcg nie masz wzwodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10210
Mam wzwód ale na drugi dzień a nie na pierwszy sprawdzając statystycznie ma średniej trzy miesięcznej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Typek78
Mam wzwód ale na drugi dzień a nie na pierwszy sprawdzając statystycznie ma średniej trzy miesięcznej...
To ja na propie muszę walić gruche codziennie przed robotą:) ale fakt kiedyś na początku koksownia tak było że jak przybiłem HCG to libido skakało na drugi dzień lub też po paru godzinach teraz tego nie odczuwam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
FeltonJohn6
Stosował ktoś coś z Merck Genetics ?? jakieś opinie ??


Firma już kilka lat na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1776
Witam, jaki enan sugerujecie szukać? Problem jest taki że bije panax ale po każdym strzale urywa nogę i jest stan zapalny więc muszę zmienić, muszę mieć na coś uczulenie w składzie. Biłem wcześniej the muscle factory i nic złego się nie działo, niestety nie mam dojścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
klonczyslawek
Witam, jaki enan sugerujecie szukać? Problem jest taki że bije panax ale po każdym strzale urywa nogę i jest stan zapalny więc muszę zmienić, muszę mieć na coś uczulenie w składzie. Biłem wcześniej the muscle factory i nic złego się nie działo, niestety nie mam dojścia.


Soda, Andro, IONS, DNA.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-05-16 11:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
Corelabs testy bezbolesne, Aquila wczesniej podobnie bez niespodzianek w tym zakresie u mnie,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej