SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 64 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 591
dmq92
Actiza dziala ale mialem wrazenie ze zanizone bo estro skoczylo ale ogolem dziala.


Actiza provi i exe dzialaja jak trzeba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiruusss
e-lite
To pecha miałeś jak nie zbiło %)


ta pieprzy trzy po trzy bo moze sprzedaz xtane spada, znam piec osob w real co wp*****la te exe actizy nie patrzac na tluszcze itp i na kazdego dziala a wyszla chyba tego tylko jedna partia do tej pory


wez juz nie pormuj tej podrobki actizy
prawdziwa actiza to



od twojego szefa dostalem ta actize bo xtane mu sie skonczyla heee




Zmieniony przez - 09076y w dniu 2020-04-21 23:56:27

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-04-22 00:28:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Nie wstawiamy fot tutaj
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10108
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Ostatnio wpadły mi w ręce środki z nieznanego wcześniej laboratorium. Niestety, nie zapamiętałem jego nazwy. Prostokątne opakowanie, wszystkie środki w ampułkach 10x1ml. Na frontowej stronie jakby fala, w różnych kolorach, zależnie od użytej substancji. Nazwa producenta dwuczłonowa, umieszczona w rogu opakowania. Wydaje mi się, że jeden z wyrazów zaczynał się na literę V. Czy ktoś wie, co to może być za laboratorium? Z góry dziękuję za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72
Melia LTD, ktoś próbował? Słyszałem że w świeży dobry lab, raczej dostępny tylko dla zawodowców a mam dostęp do niego, brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
weit
Horacy11
weit
Jakie opinie o Smart life ? Poprzednio miałem dna i fajnie się spisywał ale nie wiem jak teraz ?


Co z DNA spisalo sie dobrze u Ciebie ostatnio?


enan, prop, bold, tren ace, wino


Ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 248
KUWAIT PRO CLEN ktoś brał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
RymeRa
KUWAIT PRO CLEN ktoś brał ?


clenu chyba nie znam albo nie pamiętam o kuweicie,inne srodki działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej