SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Działa. Fajk mial byc juz dawno i jesr. Masz kody sprawdzisz i wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Kupiłem, wbiłem, zbadałem i lipa. W działaniu tez jakiś wyraźnych odczuć nie było. Można powiedzieć ze biłem coś w rodzaju soli fizjologicznej, placebo.
Wziąłem jedno opakowanie od gościa bo miałem kupić 1000j.
Przebadałem i ja mam czarno na białym.
Może ja miałem pecha, może latają tego różne wersje w tym właśnie jakaś lipa.
Badania i gh brałem dla siebie a nie żeby tu siać zamęt.
Wszyscy tu chwala to wrzuciłem aby się mieć na baczności.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 68 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2527
niestety kopia jest identyczna jak orginal nawet ma napisy imperial na kapslu kartonik i kody. Z tego co wiem kopia podbija dawke gh w krwi ale czy jest tam pelne gh nie wiem nie badalem w labie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
opel
lordknaga
to dziala czy nie dziala? on wrzucil badanie, ze niby bije i wyniki jak widac - wiec mowi ze nie dziala i jakis fejk a inni mowia ze dziala


tylko DNA dziala




Mhm w szczególności ze dna nie ma gh, nie wyszło

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
to byla poprostu szydercza odpowiedz

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Prozba szukam dobrego spalacza dla kobiety takiego zeby podtrzymal energie pobudzil zadne t5 bo nic nie dziala brala kiedys white lightening z geranium I bylo bardzo dobre ale niestety jest zabronione zgory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
lordknaga
to byla poprostu szydercza odpowiedz


A to Opel to też ty? Bo do niego kierowalem odp.


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2019-08-03 20:27:51

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Gubi83
Prozba szukam dobrego spalacza dla kobiety takiego zeby podtrzymal energie pobudzil zadne t5 bo nic nie dziala brala kiedys white lightening z geranium I bylo bardzo dobre ale niestety jest zabronione zgory dzieki


Efka inj nasza plus koffi
Mozna isc po bandzie i dnp
Ogolnie to nie temat od takich pytan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Dzieki I sorki ze pytam gdzie nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Energi na dnp to nie uswiadczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej