SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Androchem to jeden z najpewniejszych labów na dzień dzisiejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
ziki2000
E-lite wiesz co sam sie zdziwiłem stąd na start poszły 2 tab a więc 8 mg a że była godzina hm 19-20 to pozniej wk***iałem sie na telefonie tak ręcę latały ,ale może ja mam po prostu większe predyspozycje do tego efektu :D
Wczoraj rano wziałem 1 tab i juz ok , moze sypneło sie wiecej dla producenta albo dawno saly nie brałem :D



Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2022-11-04 06:42:43

Może za mało ważysz do takiej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
Armabol jakieś opinie o cypionacie ?

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3607
22840281
Maximus-Testy wszytkie sprawdzone i działają, Metka też, reszta nie wiem. Sprawdzone w tym roku były Testy z Arenis Medico i Armabol - wszystko działa, na podstawie wyników badań krwi, bezbolesne.
Elephant nie dostępny w rejonie. Metka z IONS i Exe Glandex też działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25504
Jakie taktyki vial samoczony 3/4 w płytkim garnku ale ale garnek musi być ze srebra bo inaczej nie wyjdzie 64 obroty w lewo 38 obrotów w prawo bo kryształy się źle rozpuszcza ale pierdo### ja pod ciepła woda w 2 minuty rozpuszczałam pod kranem ale widzę tu czarna magia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Możesz pod kranem , możesz w garnku a równie dobrze w odbyt starej wsadzić jak wolisz .... Up to you
Czy tam staremu , ch cię wie co jest co z tobą jak światła gasną...


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-11-05 00:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
bartosz55555
Panowie, ktory lab do cypio i HCG? Moj kolega sie, ze tak powiem, wybral na wakacje i musze zmienic zaopatrzeniowca…


Kwestia do czego masz dostep. Hcg widomo najlepiej zakrecic sie za apteka, ew hcg Actiza moge polecic, sam korzystam i jestem zadowolony.

Cypio Vertex, Nexium i z tanszych Wellona Pharma, z czystym sumieniem moge polecic


Zmieniony przez - sroxxx w dniu 2022-11-05 03:14:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Mam pytanie jak środki z Dose Generics bo dwóch kolegow ładuje suste i mają straszne bóle itd.czy spotkaliście się z takim czymś a może przypadek bo niewiem czy inwestowac a może inna firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
polish hammer
Mam pytanie jak środki z Dose Generics bo dwóch kolegow ładuje suste i mają straszne bóle itd.czy spotkaliście się z takim czymś a może przypadek bo niewiem czy inwestowac a może inna firma


Przez ostatnie X stron jest polecane Androchem , Soda i PANAX . Pimp czy nie sam zdecyduj i nie szukaj wynalazków ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Dose to nie jest wynalazek, firma bardzo długo jest na rynku.
Trzeba by samemu spróbować, może im nie służy a u Cuebei nie będzie problemu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium