SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2030 Napisanych postów 34097 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 249571
Propa trafić lewego to jak wygrać 6 w lotto %)
Nexium jest bardzo dobry
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28048 Napisanych postów 264190 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344042
I tym piszę większość powinna sprawdzać tylko jak toleruje dana firmę zwłaszcza przy propie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 100 dni Przeczytanych tematów 691
Shaki27
trenik ace i hexa z czego najlepiej dobrac ? praktycznie wiekszosc firm w ofercie, dna medina, ions czy cos lepszego ?

DNA ludzie chwala treny z tym ze hexy ten lab nie ma. Ja akurat bolda lece z tego laba i zadowolony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 465 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5326
flex1976
Venn
Ale zeby wyj**y nie bylo bo mnie ch** strzeli. Musze ogarnac roidtest

Zmieniony przez - Venn w dniu 2019-08-26 20:16:52

Nexium napewno nie będzie wyj**any tymbardziej prop

Tren z najnowszych parti badany pełniutki aż nadto, w oxie również oxandrolon.
Halotestin znajomy robi drugie podejście, ostatnio szamał z 2 lata temu i był kozak. Tym razem również wybór padł na Nexiuma, dam znać.

a propa Nexiuma min biłem niedawno, zaj**sty prop
https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2129.html#post-19043749

Shaki27
trenik ace i hexa z czego najlepiej dobrac ? praktycznie wiekszosc firm w ofercie, dna medina, ions czy cos lepszego ?

Trenn ace Nexium, Wellona, Ions z ostatnio badanych i z opinii znajomych wiem że treny mają działanie książkowe, bez zastrzeżeń.

Thomas07 tutaj chyba bije tren Vertexa i czuje się Bogiem wywnioskować można z jego opinii, rzuca żelastwem jak robocop

Sam odpale chyba tren e Vertexa, bo firma z mega opiniami wsród znajomych. Cypio, boldek lada dzień już zaczynam też z Vertexa. Hexa jeszcze Swissa na pewno jest ok.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 123 Wiek 39 lat Na forum 143 dni Przeczytanych tematów 880
Zaucha
Shaki27

DNA ludzie chwala treny z tym ze hexy ten lab nie ma. Ja akurat bolda lece z tego laba i zadowolony.

Dlugi tren DNA dobrze robi lece aktualnie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5366 Napisanych postów 37109 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 752204
Potwierdzam długi tren jak i master Dna lecą u mnie i forma życiowa.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2019-08-27 06:30:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5207 Napisanych postów 45392 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556926
DNA to solidny lab , każdy środek działa wzorowo..!
U mnie również w kolejce czeka tren E i master E , wcześniej leciał prop , test enan , T-400 , tren A wszystko śmiga elegancko... znajomy z DNA podbija T-400 , master A jest mega zadowolony...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-27 06:48:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 72
Witam mam pytanie odnośnie porównania środków Medina , Uber a może Swiss mam jeszcze Alphagen. W co najlepiej celować ewentualnie czego szukać ?? Chodzi o cypio master enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5207 Napisanych postów 45392 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556926
oxiaction
Witam mam pytanie odnośnie porównania środków Medina , Uber a może Swiss mam jeszcze Alphagen. W co najlepiej celować ewentualnie czego szukać ?? Chodzi o cypio master enan

Z tego co wymieniłeś Swiss chyba wypadnie najlepiej...
Jeśli masz dojście do innych labów celuj w takie firmy jak Androchem , DNA , Nanda , Kuwait i Alpha Zeneca , pewne i bardzo dobre środki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1149 Napisanych postów 1736 Wiek 39 lat Na forum 237 dni Przeczytanych tematów 26601
oxiaction

Biez swissa i się nie zastanawiaj

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita