SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1118912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 35226 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254574
Propa trafić lewego to jak wygrać 6 w lotto %)
Nexium jest bardzo dobry
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48007 Napisanych postów 295634 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1444037
I tym piszę większość powinna sprawdzać tylko jak toleruje dana firmę zwłaszcza przy propie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 454 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2649
Shaki27
trenik ace i hexa z czego najlepiej dobrac ? praktycznie wiekszosc firm w ofercie, dna medina, ions czy cos lepszego ?

DNA ludzie chwala treny z tym ze hexy ten lab nie ma. Ja akurat bolda lece z tego laba i zadowolony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 454 Napisanych postów 751 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7368
flex1976
Venn
Ale zeby wyj**y nie bylo bo mnie ch** strzeli. Musze ogarnac roidtest

Zmieniony przez - Venn w dniu 2019-08-26 20:16:52

Nexium napewno nie będzie wyj**any tymbardziej prop

Tren z najnowszych parti badany pełniutki aż nadto, w oxie również oxandrolon.
Halotestin znajomy robi drugie podejście, ostatnio szamał z 2 lata temu i był kozak. Tym razem również wybór padł na Nexiuma, dam znać.

a propa Nexiuma min biłem niedawno, zaj**sty prop
https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2129.html#post-19043749

Shaki27
trenik ace i hexa z czego najlepiej dobrac ? praktycznie wiekszosc firm w ofercie, dna medina, ions czy cos lepszego ?

Trenn ace Nexium, Wellona, Ions z ostatnio badanych i z opinii znajomych wiem że treny mają działanie książkowe, bez zastrzeżeń.

Thomas07 tutaj chyba bije tren Vertexa i czuje się Bogiem wywnioskować można z jego opinii, rzuca żelastwem jak robocop

Sam odpale chyba tren e Vertexa, bo firma z mega opiniami wsród znajomych. Cypio, boldek lada dzień już zaczynam też z Vertexa. Hexa jeszcze Swissa na pewno jest ok.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 379 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2148
Zaucha
Shaki27

DNA ludzie chwala treny z tym ze hexy ten lab nie ma. Ja akurat bolda lece z tego laba i zadowolony.

Dlugi tren DNA dobrze robi lece aktualnie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9086 Napisanych postów 43203 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 795942
Potwierdzam długi tren jak i master Dna lecą u mnie i forma życiowa.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2019-08-27 06:30:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11829 Napisanych postów 61905 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 712536
DNA to solidny lab , każdy środek działa wzorowo..!
U mnie również w kolejce czeka tren E i master E , wcześniej leciał prop , test enan , T-400 , tren A wszystko śmiga elegancko... znajomy z DNA podbija T-400 , master A jest mega zadowolony...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-27 06:48:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 129
Witam mam pytanie odnośnie porównania środków Medina , Uber a może Swiss mam jeszcze Alphagen. W co najlepiej celować ewentualnie czego szukać ?? Chodzi o cypio master enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11829 Napisanych postów 61905 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 712536
oxiaction
Witam mam pytanie odnośnie porównania środków Medina , Uber a może Swiss mam jeszcze Alphagen. W co najlepiej celować ewentualnie czego szukać ?? Chodzi o cypio master enan

Z tego co wymieniłeś Swiss chyba wypadnie najlepiej...
Jeśli masz dojście do innych labów celuj w takie firmy jak Androchem , DNA , Nanda , Kuwait i Alpha Zeneca , pewne i bardzo dobre środki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
oxiaction

Biez swissa i się nie zastanawiaj

Lux 80’

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

BF