SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Normalny79 poczytaj o fotkach w regulaminie.


Ale co jest nie tak ?
wstawilem zdjecia i zapytanie czy ori czy fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Zaucha
pawel82
Tak oczywiście teraz nowa seria wyszła z kodem do weryfikacji autentyczności i z nowym holo...wcześniejsze nie miały kodów , była też jedna seria która nie miała holo...możesz być spokojny na pewno masz Ori DNA

Ostatnio właśnie dostałem już w nowej serii test enan z kodem i nowym holo

pawel82
Był moment gdzie DNA przez chwilę nie miało holo...znojomy miał takie T-400 , działało tak samo bardzo dobrze...
Test enan teraz już dostałem z nowym holo i kodem do weryfikacji autentyczności...










Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-27 12:25:01


Dzieki za opinie. 2ml wbite bez problemu


nawet jak podwoisz sok to tez nie bedzie problemu, wbijam 3,5ml soku DNA + 1ml cyp Bm, ziomek 4ml laduje DNA gladko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Zestaw propków. Leciał Genamed, po nim Nexium, a za kilka dni zaczynam Wellone.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Sporo się mówi o kodach na Nexiumie. Z mojego towaru wchodzą na stronie. W sumie to nie spotkałem się by kod nie działał lub mailowo potwierdzili że fejk.

Zawsze odpowiedź zwrotna, że towar oryginalny.

Po lewej starsza wersja kartonika z nowym hologramem, po prawej stronie najnowsza wersja kartoników.




Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Lordwais
Zaucha
pawel82
Tak oczywiście teraz nowa seria wyszła z kodem do weryfikacji autentyczności i z nowym holo...wcześniejsze nie miały kodów , była też jedna seria która nie miała holo...możesz być spokojny na pewno masz Ori DNA

Ostatnio właśnie dostałem już w nowej serii test enan z kodem i nowym holo

pawel82
Był moment gdzie DNA przez chwilę nie miało holo...znojomy miał takie T-400 , działało tak samo bardzo dobrze...
Test enan teraz już dostałem z nowym holo i kodem do weryfikacji autentyczności...











Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-27 12:25:01


Dzieki za opinie. 2ml wbite bez problemu


nawet jak podwoisz sok to tez nie bedzie problemu, wbijam 3,5ml soku DNA + 1ml cyp Bm, ziomek 4ml laduje DNA gladko


Az tyle nie mam w planach leciec ale dobrze ze przy takich ilosciach jest ok w tym labie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 16106 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
cruzerr
Zestaw propków. Leciał Genamed, po nim Nexium, a za kilka dni zaczynam Wellone.




Biłem akurat nie propy ale inne testy z tych firm i wszystkie działają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 708
Witam, Poniżej zamieszczę w 2 kolejnych postach zdjęcia HGH imperiala do tej pory brałem pakowane po 10 iu na kartonik i wszystko było ok.... teraz dostałem wersję 100iu na kartonik wygląda nieco inaczej, proszę o opinie osoby które miały do czynienia
tematem czy warto to lądować... ?















Zmieniony przez - TOXI_MARIO w dniu 2019-07-30 15:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 708
a teraz nowa dostawa:














Zmieniony przez - TOXI_MARIO w dniu 2019-07-30 15:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Jak najbardziej wersja w nowych opak warta bicia. Dziala i zawartosc sie zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
J/w

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium