SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5995707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10872 Napisanych postów 49729 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Normalny79 poczytaj o fotkach w regulaminie.

Ale co jest nie tak ?
wstawilem zdjecia i zapytanie czy ori czy fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2582 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
Zaucha
pawel82
Tak oczywiście teraz nowa seria wyszła z kodem do weryfikacji autentyczności i z nowym holo...wcześniejsze nie miały kodów , była też jedna seria która nie miała holo...możesz być spokojny na pewno masz Ori DNA

Ostatnio właśnie dostałem już w nowej serii test enan z kodem i nowym holo

pawel82
Był moment gdzie DNA przez chwilę nie miało holo...znojomy miał takie T-400 , działało tak samo bardzo dobrze...
Test enan teraz już dostałem z nowym holo i kodem do weryfikacji autentyczności...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-27 12:25:01

Dzieki za opinie. 2ml wbite bez problemu

nawet jak podwoisz sok to tez nie bedzie problemu, wbijam 3,5ml soku DNA + 1ml cyp Bm, ziomek 4ml laduje DNA gladko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 440 Napisanych postów 751 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7368
Zestaw propków. Leciał Genamed, po nim Nexium, a za kilka dni zaczynam Wellone.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 440 Napisanych postów 751 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7368
Sporo się mówi o kodach na Nexiumie. Z mojego towaru wchodzą na stronie. W sumie to nie spotkałem się by kod nie działał lub mailowo potwierdzili że fejk.

Zawsze odpowiedź zwrotna, że towar oryginalny.

Po lewej starsza wersja kartonika z nowym hologramem, po prawej stronie najnowsza wersja kartoników.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 454 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2653
Lordwais
Zaucha
pawel82
Tak oczywiście teraz nowa seria wyszła z kodem do weryfikacji autentyczności i z nowym holo...wcześniejsze nie miały kodów , była też jedna seria która nie miała holo...możesz być spokojny na pewno masz Ori DNA

Ostatnio właśnie dostałem już w nowej serii test enan z kodem i nowym holo

pawel82
Był moment gdzie DNA przez chwilę nie miało holo...znojomy miał takie T-400 , działało tak samo bardzo dobrze...
Test enan teraz już dostałem z nowym holo i kodem do weryfikacji autentyczności...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-27 12:25:01

Dzieki za opinie. 2ml wbite bez problemu

nawet jak podwoisz sok to tez nie bedzie problemu, wbijam 3,5ml soku DNA + 1ml cyp Bm, ziomek 4ml laduje DNA gladko

Az tyle nie mam w planach leciec ale dobrze ze przy takich ilosciach jest ok w tym labie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4039 Napisanych postów 6944 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120459
cruzerr
Zestaw propków. Leciał Genamed, po nim Nexium, a za kilka dni zaczynam Wellone.

Biłem akurat nie propy ale inne testy z tych firm i wszystkie działają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 685
Witam, Poniżej zamieszczę w 2 kolejnych postach zdjęcia HGH imperiala do tej pory brałem pakowane po 10 iu na kartonik i wszystko było ok.... teraz dostałem wersję 100iu na kartonik wygląda nieco inaczej, proszę o opinie osoby które miały do czynienia
tematem czy warto to lądować... ?

Zmieniony przez - TOXI_MARIO w dniu 2019-07-30 15:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 685
a teraz nowa dostawa:

Zmieniony przez - TOXI_MARIO w dniu 2019-07-30 15:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 533 Napisanych postów 3291 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130509
Jak najbardziej wersja w nowych opak warta bicia. Dziala i zawartosc sie zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8014 Napisanych postów 20782 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 168109
J/w

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wheya