SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5817375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Raczej wszystkie prochy od chinoli maja do meszki i wszyscy gotuja na tym samym. Choc spotkalem sie z gosciem ktory gotowal z prochow farmaceutycznych jednak cena za ten proch byla wieksza niz za gotowy produkt kazdego jednego UG.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
mesja1905
Ze malay rako twórczy ?

kiedys badali starego mt i oprocz tego ze siedzial tam dany srodek to jeszcze tablica mendelejewa i troche :)

a z innej beczki to proch zamowiony z chin a dokladnie oxandrolon zawieral po badaniu laboratoryjnym na 10mg bylo 8,8 oxandrolonu i 1,2 stanozololu (i byl zamowiony prosto od producenta) to takie info z drugiej reki ktos kiedys mial duzo siana i chcial zrobic lab ale szybko to umarlo... :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 790 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22667
Moj koleszka zakupil taka norme, zarzekal sie ze wierzy w jej orginalnisc.

Ja temat krzykacza przestudiowalem ale chcialbym aby jednoznacznie ktos mu napisal orginal / wyjepka

Naklejka z kodami kreskowymi jest gladka - zero wypuklosci nadruku.

Soku juz nie ma ale mowil ze jest gesty.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46488 Napisanych postów 292831 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434769
Z tą norma to zawsze była zagadka ,kiedyś trochę wbiłem i zawsze trafiłem dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 790 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22667
A ten konkretny flakon ?
Pewnie bedzie dzialac bo to bija u nas.
Problem w tym ze wyglada jak ten "stary nowy fejk" a kosztuje jak apteka albo i wiecej bo to "z grecji" i sa ludzie ktorzy wierza w takie bajki...
1

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 1627 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16346
Patrzę na te kody i te logo czerwone wyglada ok ale czytałem zawsze ludzie gadali ze loteria,ja zrobiłem dwa cykle na tym jak dobrze pamietam wyglądało tak samo i powiem w życiu lepszej deci niemialem pamietam ze gość miał po znajomosci niskie ceny ale ta deka wychodziła dość drogo ale była warta tego
I się zgodzę ze dobra norma kosztuje troche

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-06-23 10:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 1627 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16346
Co powiecie na te t3 ? Pierwszy raz mam z ta firma styczność dziwią mnie tab są mega cienkie i wręcz idealnie wykonane

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-06-23 10:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Sugerowal bym sie jednak wypowiedzia krzykacza z ktorych wynika ze to wyjepka jednak...
Przy czym watpie zeby robili takie kopie ktore nie dzialaja zwazywszy ze surowiec deki jest smiesznie tani...
krzykacz
3 kroki:

1.

krzykacz
tytan28

Przejedź palcem po obu naklejkach/kodach (zielony/czarny) i napisz co wyczułeś

2.

tytan28
ta podróba z żółtą naklejką jest gładka,ta jaśniejsza chropowata

3.

krzykacz
Jeśli chropowata = dobrze wyczuwalna wypukłość to wygląda na to, że jest to oryginał.

A ten tiromel bdb t3

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2018-06-23 10:25:59

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2018-06-23 10:26:24

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 615 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14543
Generacja_
Co powiecie na te t3 ? Pierwszy raz mam z ta firma styczność dziwią mnie tab są mega cienkie i wręcz idealnie wykonane

oryginał T3 z Turcji . Kiedyś miał inne opakowanie ale od jakiegoś czasu jest takie jak u Ciebie . T3 apteczne więc jakość bdb

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-06-23 10:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 194 Wiek 2 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 171738
Miałem taki tiromel i nie wiem bo na zdjęciu nie widać, na środku był rowek do podzielenia na pól.
Tak wizualnie to samo, i działał więc chyba też masz dobry towar.

Zmieniony przez - mateuszfilar w dniu 2018-06-23 11:59:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

nutlove nowy