SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
@krzykacz

może chce lecieć 2ml propa i 1ml bolda co pon/śr/pt ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Mój błąd, patrząc na spis podciągnąłem to pod blend a nie 2 osobne substancje.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 984
1.5ml propa ed2
2ml bold ed5

Kurde teraz tego tyle na rynku ze strach bic, da sie sprawdzic badaniami bolda czy sieka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
mesja1905
Ktoś coś wie w temacie ?





ja bilem na wyspach ifiniti kolo 2014/2015 i w tamtych latach to byl jedyny lab na ktorym moglem polegac przy Alpha Pharma(na ktorym sie przejechalem jak kiedys pisalem ) bilem testy,mastera, tren ace a nawet bleda one-rip, ktory robil robote mega i to byla moja pierwsza redukcja ktora wypalila w ponad 50% myslalem ze tego labu juz nie ma na rynku ze 2-3 lata i slyszalem tez od ludzi z uk, ze sis to wlasnie stare ifiniti...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
Witam mam takie smakolyki i czy to orginal ? Kazda ampulka inaczej nalana . Na opakowaniu jest zdrapka (akurat tu ja zerwalem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
Witam czy fake czy orgi. Nie rowno rozlane ( nalepka do zdrpania tez byla ale zerwalem z nudow )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszy cyp jaki biłem , tego nie ma wałków . Zreszta masz kody , mozesz sprawdzić . Ja tez miałem nie równo nalane . Wal śmiało i rosnij . Platinium ma b. Dobre środki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105512
tak wygląda ori cyp biosiry? bo pierwszy raz na oczy widzę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
tak wyglada, butelka jak by 'napompowana' ze wyglada jak by mozna tam bylo 20ml zmiescic i te brazowe szklo jak po butelce po jabolu, testy jeszcze bym moze bral z tego ale innych srodkow - drozszych bym sam sobie nie bral w ogole...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105512
zawsze bioniche brałem, a teraz mi rzucił to ustrojstwo :s
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej