SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Mialem tiromel z turcji przywieziony i troszke inaczej wygladal op biale i listki mniejsze inaczej tabletki rozmieszczone ale moze po prostu cos sie zmienilo bo ostatnio to mialem tirimel 2 lata temu jezeli masz orginal bedziesz bardzo zadowolony .ewentualnie wez na czczo i zbadaj poziom hormonow tarczycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
kaczo
Ori? Czy loteria?




od tego clena radze trzymać się z daleka,juz pojednej tab nie da rady funkcjonowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pavlog89
kaczo
Ori? Czy loteria?




od tego clena radze trzymać się z daleka,juz pojednej tab nie da rady funkcjonowac

sorki to mialo byc do clena ,zdj wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
Panowie jakie Wasze zdanie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
jozek_777
Panowie, arimidex wgl latają wałki czy raczej nikt tego nie podrabia???
Mam takie 2 i zastanawiam się czy są git ? Nie mam jak zbadać bo leci tren i estro na badaniach wychodzi 3x norma






Wygląda standardowo. AZ sam ten stosuję od lat bo tylko ten mi podchodzi.


moja matula szamie taki ari z apteki wyglada normalnie :) tak na marginesie widac na czym sie wzorowali robaiac alphe od zenka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
Certik
Panowie jakie Wasze zdanie?





medical loteria

kaczo
Ori? Czy loteria?





ori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19834
Amg27
rendolf88
Witam panowie , co powiecie o firmie Magnus pharmaceuticals , dil mega polecał tego masterka ale oni wszystko polecają a mało info o tej firmie , może ktoś stosowal i podzieli się wrażeniami





Działać działa bo miałem inne zabawki z tego brandu i kopały ale czy w środku jest tyle co podaje producent na etykiecie tego nie wiadomo

Brałem z tego dlugiego i krotkiego testa oraz tri trena, z orali ture i antka, kumpel z siłki podbijałmtego mastera, wszystko działało jak powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Moja nowa zabaweczka - Tren Ace z PBlab, wyglada apetycznie. Miałem juz zaczynac dzis ale niestety dopadło grypsko i musze jeszcze poczekac









Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-22 12:33:23

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-22 12:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
Amg27
Moja nowa zabaweczka - Tren Ace z PBlab, wyglada apetycznie. Miałem juz zaczynac dzis ale niestety dopadło grypsko i musze jeszcze poczekac





Kiedy z nim ruszasz? Daj znać jak klepie...




Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-22 12:33:23

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-22 12:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
ktoś cos o prostasia labs bo pierwszy raz to bralem

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium