SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Pazur77
Wypowie się ktoś na temat tego ? :) Będe wdzięczny














Miałem kiedyś takie same głośniki :)
T3 wygląda standardowo, chodź jak wyżej badania bo fejki też są.
Pamiętaj że t3 łyka sie naczczo, popija woda i należy zachować 30-60min odstępu od zazycia do pierwszego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 11397 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 137937
lestat1986
Pazur77
Wypowie się ktoś na temat tego ? :) Będe wdzięczny














zostalo mi takich z tamtego roku...ale juz bez opakowan...ale dziala elegancko

Miałem kiedyś takie same głośniki :)
T3 wygląda standardowo, chodź jak wyżej badania bo fejki też są.
Pamiętaj że t3 łyka sie naczczo, popija woda i należy zachować 30-60min odstępu od zazycia do pierwszego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zgodnie z obietnicą, boldemax vet ori. Genotropin fejk, aczkollwiek działający i ori od aptekarza wyciągnięty. U góry fejk , na dole orii.

Sorki za jakość fotek ale robione w max pośpiechu.




1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
nice ile tam tego bolda jest 50mg/ml??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
w butelce jest 100ml a zostało mi 50ml po 50mg w 1ml.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-06-23 15:06:46

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Dobrze ten fake zrobiony.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Mariusz190
Dobrze ten fake zrobiony.


przy takiej kasie to co się dziwisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz ja przerabilem te fake geno jest idealniee podrobiony w srodku naboj jest wyciagany to znaczy folja jest odklejana i ponownie zaklejania klejem staranie inni sie niepolapia naboj jest orbierany gumke z naboju wyciagaja zawsze widac w tej gumce dziurke po igle :) wyciagaja iglom gumke potem wsypuja zamienny proch i ladnie znow wsowaja gumeczke oczywiscie po rozrobieniu geno fake niejest woda przezroczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzysta jak w orginale ale dzila ale slabiej to tyle kartoniki sa klejone 2 razy tak starnaie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Długi przyjacielu , dlatego kartonik na fotce fejka wygląda niestarannie bo był kilka razy odfierany , ale nie użyty jeszcze.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja maile mpeinie zrobione aklejone drugi raz ale z wygladu to nikt by sie neikapnol dopieor jak sie otwozy w umce widac uklucie iglly noi ta folja jak sie odkleji to widac ze to bylo naklejonie 2 raz ale dobrobione bardzo ladnie heee tak czy siak to geno klepie ok jest tma poprostu hinol za cene apteki
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej