SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
co to za wynalazek ? na starcie juz odpada bo jest w ciemnych butelkach

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
co to za wynalazek ? na starcie juz odpada bo jest w ciemnych butelkach


Wellona tez w ciemnych , a trzepie za aż miło. Ważne co w środku siedzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
Jak soki dobre to dla mnie mogą być nawet w słoiku po ogórkach ale są ludzie którzy naprawdę bardzo zwracają uwagę na wykonanie produktu i głównie tym się kierują przy wyborze labu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
tak tylko patrze wstecz i w tych ciemnych zawsze cos plywalo ciekawego wole jednak przezroczyste ale to tylko taka bania wiadomo byle klepie:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
tak tylko patrze wstecz i w tych ciemnych zawsze cos plywalo ciekawego wole jednak przezroczyste ale to tylko taka bania wiadomo byle klepie:)

W pompę zaciągniesz i widać czy coś pływa .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
rogidogi
Lux1980
rogidogi
Towar kumpla do oceny bedzie ruszal z cyklem. Oxa biale tabsy w srodku




Asortyment 1 klasa , nic tylko jechać z tematem


Tabsy w strunowce w DNA sa?


Tak dokladnie ,mam taka sama oxe i tak wlasnie jest
AdamKO84
Oxa DNA robie zapas po turce bede wrzucal, opinie sa dobre



2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 373
Brał ktoś może metę z nexium bo nie mam porównania.Moje tabsy krusza się w buzi smak trochę gipsowy nie wiem czy to nie fake jakby mógł ktoś na to rzucić fachowym okiem








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co mi wiadomo to tabl nexa się krusza , ale nie ma tego wałków , i chwalona firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 23897 Napisanych postów 67735 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536608
Nexium legit, firma z fasonem

DNA mam deki troche i planuje do polowy lipca zaczac wbijac, znajomy ture i propa testuje i zadowolony
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
tura/oxa sprawdzone w moim otoczeniu pozytywne opinie

Lordwais
DNA tura/oxa


1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej