SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4587051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 3833 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95875
co to za wynalazek ? na starcie juz odpada bo jest w ciemnych butelkach

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
nuras
co to za wynalazek ? na starcie juz odpada bo jest w ciemnych butelkach

Wellona tez w ciemnych , a trzepie za aż miło. Ważne co w środku siedzi .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7875 Napisanych postów 54064 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634088
Jak soki dobre to dla mnie mogą być nawet w słoiku po ogórkach ale są ludzie którzy naprawdę bardzo zwracają uwagę na wykonanie produktu i głównie tym się kierują przy wyborze labu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 3833 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95875
tak tylko patrze wstecz i w tych ciemnych zawsze cos plywalo ciekawego wole jednak przezroczyste ale to tylko taka bania wiadomo byle klepie:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
nuras
tak tylko patrze wstecz i w tych ciemnych zawsze cos plywalo ciekawego wole jednak przezroczyste ale to tylko taka bania wiadomo byle klepie:)

W pompę zaciągniesz i widać czy coś pływa .....

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 614 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3947
rogidogi
Lux1980
rogidogi
Towar kumpla do oceny bedzie ruszal z cyklem. Oxa biale tabsy w srodku

Asortyment 1 klasa , nic tylko jechać z tematem

Tabsy w strunowce w DNA sa?

Tak dokladnie ,mam taka sama oxe i tak wlasnie jest
AdamKO84
Oxa DNA robie zapas po turce bede wrzucal, opinie sa dobre

2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 292 dni Na forum 291 dni Przeczytanych tematów 373
Brał ktoś może metę z nexium bo nie mam porównania.Moje tabsy krusza się w buzi smak trochę gipsowy nie wiem czy to nie fake jakby mógł ktoś na to rzucić fachowym okiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Z tego co mi wiadomo to tabl nexa się krusza , ale nie ma tego wałków , i chwalona firma

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3285 Napisanych postów 45688 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 428802
Nexium legit, firma z fasonem

DNA mam deki troche i planuje do polowy lipca zaczac wbijac, znajomy ture i propa testuje i zadowolony
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2612 Napisanych postów 2463 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41858
tura/oxa sprawdzone w moim otoczeniu pozytywne opinie

Lordwais
DNA tura/oxa

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton