SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Niby to samo co biotech, kolega jest zadowolony, ja dopiero zaczynam ale dziwi mnie ze nic w necie nie ma o tym:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 446
Kacper_Orzeszek
Domyślam się, że fejk. Moze stara szata? Na stronie inne opakowanie i inne ampułki. Ale może ktoś korzystał?





Ja bije propa z tego i działa jak należy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 446
niznik11
Fake ? Czy real niby pierwsza reka





Tez to dostalem, działa bardzo dobrze tylko jak na propa to dupsko boli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
Keepfit
Gdyby ktoś był zainteresowany, tutaj w uk są dość tanie labmaxy, postanowiłem sprawdzić Masteron Enanthate z Nexium, jako że lecę 400mg cyp/400mg masta. A po odtawieniu symexu skoczyło mi trochę ciśnienie i waga, gdzie w teorii e2 powinno nie być wysokie.

Test wyszedł pozytywnie, więc Masteron jest na pewno, a ja muszę wrócić do symexu xD

Linki do porównania
https://www.labmax.ca/masteron-enanthate.php





w najnowszych badaniach oxy nexium tez wyszlo 9.2mg/tab oxandrolonu, a wiec sa porzadne laby ktore nie oszukuja i na rynku jest oxandrolon i to jeszcze trzymajacy stezenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Jak dodać kilka zdjęć na raz ? Mi tylko pokazuje ze mogę jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
oryginał czy fake ? Co o tym sądzicie ?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
ori czy fake













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
ori czy fake ?




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35026 Napisanych postów 89925 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940733
Royala nie biłem...Androchem ori bardzo dobra metka , Nexium również ori , właśnie zacząłem bić cypka...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-04-17 20:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
pawel82
Royala nie biłem...Androchem ori bardzo dobra metka , Nexium również ori , właśnie zacząłem bić cypka...



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-04-17 20:23:12


Fajnie ze ori moge smiało bić. Bolesny ten cypio ?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium