SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4579541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 611 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3936
GwiazdekTorun
AdamKO84
Lux1980
DNA jest tez i bez holo .
Dwie wersje holo?????
Wrzuć zdjęcia podgladowe jak mozesz

Na mojej oksie jest takie holo

AdamKO84
Oxa DNA robie zapas po turce bede wrzucal, opinie sa dobre

Jak tura DNA? Oxe juz zaczales?

Turka BM leci dziala dobrze ,oxa DNA wleci za pare tygodni dopiero ale jest pewnosc ze w srodku jest oxa

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1243 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
Ekto30L
na niektórych zdjęciach widziałem że ta uszczelka na wyjściu buteleczki jest czerwona a nie siwa.

Czerwona gumka byla okolo rok temu jak dobrze siegam pamiecia. Jesli masz do tego kartonik z hologramem i kodem do sprawdzenai na stronie www ktory dziala to masz org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14150
Koxy jakie macie opinie na temat tego enana ? Ktoś coś ostatnio z tej Alchemi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
menio_wwa

Mój znajomy używa tego enana i jest zadowolony . Wiec myśle ze jest ok
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 304 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1898
Lux1980
JurnyDziadek
Na moim test/deka co lece jest takie holo. Wszystko pieknie dziala. Wydaje mi sie ze ten po prawej to stare holo bo teraz wszyscy maja to mniejsze holo.

JurnyDziadek

Albo nie maja wcale

Zgadza sie. Ale jak juz zostalo wyjasnione to tylko kosmetyczny szczegol nie majacy zadnego wplywu na jakosc DNA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1574 Napisanych postów 56688 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 264069
TheDany
Ktokolwiek testował? Lecę na tym pierwszy tydzień, wcześniej leciał też squibb ale starsza wersja 200mg/ml. Wydaje się być mocniejszy od poprzednika. Ten ma 300mg/ml

Dawno nic lepszego nie wbijałem a przez moje choroby mam bardzo ograniczone możliwości.
30mg oxy ze squibb robi lepiej jak 60mg u konkurencji. Żaden z tych środków nie boli i przez 0,6 przechodzi jak masełko.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2009 Napisanych postów 3542 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 277322
Lux1980
menio_wwa

Mój znajomy używa tego enana i jest zadowolony . Wiec myśle ze jest ok

Bardzo dobry enanik potwierdzam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 516 Napisanych postów 3251 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129744
jesli jest nasypane ile ma byc to 10mg w labie A robi tak samo jak w labie B i nie ma tu zadnych czarow, byleby lab trzymal stezenie, co mozna bylo sprawdzic w ostatnich badaniach i wiekszosc wyszla zgodnie z tym co na etykiecie wiec nie przesadzajmy, no chyba ze squibb jest przesypany - przynajmniej tak slyszalem odnosnie antka inj, o reszcie nie mam pojecia bo nie mialem stycznosci, a jesli lab trzyma poziom to tylko sie cieszyc lecz sa laby ktore wcale od niego nie odbiegaja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 81 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 873
DNA tren seria 00223 legit?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7842 Napisanych postów 54013 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 633456
daniel.dddd1
DNA tren seria 00223 legit?

Ori...z tego co mi wiadomo nie ma wałków DNA...wbijaj śmiało , zayebisty trenik...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton