SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kosta83
p******isz. Wyniki kumpla na takim samym cypio





Tez mam gdzies swoje stare badania na Genamedzie, swego czasu bilem go sporo i zawsze wszytsko dzialalo dobrze. Tyle lat juz trzyma dobry poziom i slyszy sie tyle pozytywnych opinii, mimo wielu prob psucia renomy poprzez takie anonimowe komenatrze oraz wypuszczenia na rynek fejka Genameda, firma broni sie sama. Ostatnio badanie oxy to tylko potwierdzilo, ze w niskiej cenie mozna dostac przyzwoity towar i real oxe.

Te kody do sprawdzenia jak ktos wyzej wspomnial to juz dawno powinni zrobic by odciac sie od fejkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co te kody ???
Większość pisze ze wogole ich nie sprawdza , a i tak jeśli są to jest problem z autoryzacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Genamed i nexium jedna polka byla i tanio i dobrze i bilem z oby bold tren test i bylo cacy

Teraz nexium troszke slabiej , slysze czesto o bolacycb iniekcjach a jeszcze dwa lata w stecz ze starej serii bilem propa to nie dosc ze kopal jak trzeba to tak zfilttowany byl mega ze jak masrlko to wchodzilo a wiadomo ze propy lubia bolec ...

A tu nawet kolega ostatnio pisal ze mu po enanie dupe urywalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Thomas07
Genamed i nexium jedna polka byla i tanio i dobrze i bilem z oby bold tren test i bylo cacy

Teraz nexium troszke slabiej , slysze czesto o bolacycb iniekcjach a jeszcze dwa lata w stecz ze starej serii bilem propa to nie dosc ze kopal jak trzeba to tak zfilttowany byl mega ze jak maselko to wchodzilo a wiadomo ze propy lubia bolec ...

A tu nawet kolega ostatnio pisal ze mu po enanie dupe urywalo




No Lux nexiumowi np te kody srednio wyszly , towar kopal kody nie wchodzily a wszystkiemu winna byla niedopracowana baza danych
Ja sam bilem na niewchodzacych kodach i towar byl ok
A i problemow z bolesnoscia nie uswiadczylem chodz czasem zrost sie zrobil


Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2019-07-10 22:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 68 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2527
opel
janek.janek
Psycho Dad
Rozumiem, że fake?













Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2019-07-08 11:42:27


pokazd hologram jaki masz, bo po nim mozna tez poznac wbilem od cholery genameda i sporo wersji mi sie przewinelo zawsze dzialalo bardzo dobrze ale najwazniejsze by miec pewne zrodlo. podobno niedlugo maja byc kody na genamedzie do weryfikacji autentycznosci


podroba sam olej

czekam na kody w genamedzie
tak samo jak blistry mialy byc w genamedzie
org dziala genamed w kopiach h**em wieje i sam olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kody a bardziej to pożądane zabezpieczenia na pudełku od góry l dołu i już by było dobrze no ale nie chce im się nawet naklejek dobrze posklejać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Co Wy na to Panowie? Wykonanie spoko ale nie wiem sam...















Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
wyglada jak genamed, co niby nie tak?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Brak hologramu, wieczko płaskie...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
U mnie w cypio to samo i jeszcze naklejki odchodzą ale towar działa elegancko. Kumpel robił wczoraj badania i wszystko cacy, wrzuciłem wyniki
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium