SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888777

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
Lordwais
ktos bil szczegolnie ment? slyszalem ze wielu zaczyna niewielu go konczy bo nie ogarnia kuwety




Winko bym bral. Do menta jeszcze nie to doswiadczenie mam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Taka sytuacja w metce, że kryształek się zrobił. Po podgrzaniu będzie ok-czy raczej lipa?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sHarkYy
Taka sytuacja w metce, że kryształek się zrobił. Po podgrzaniu będzie ok-czy raczej lipa?





podgrzejesz sie rozpusci ale potem znowu krzystal sie zrobi bo za duze stezenie przed kazdym wbiciem bedziesz musial podgrzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
sHarkYy
Taka sytuacja w metce, że kryształek się zrobił. Po podgrzaniu będzie ok-czy raczej lipa?





porzadnie zagotuj i energicznie wstrzasnij wymieszaj moze odpusci na stale, byc moze tez moze wracac do takiego stanu jak masz teraz, zrobisz zobaczysz jak bedzie sie dzialo,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
mientusik
sHarkYy
Taka sytuacja w metce, że kryształek się zrobił. Po podgrzaniu będzie ok-czy raczej lipa?





podgrzejesz sie rozpusci ale potem znowu krzystal sie zrobi bo za duze stezenie przed kazdym wbiciem bedziesz musial podgrzac
nie zawsze wraca do kryształków czasem jest wina niskiej temperatur przechowywania ja bralem zapalniczke chwilę grzalem i bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
daniel.dddd1
Lordwais
ktos bil szczegolnie ment? slyszalem ze wielu zaczyna niewielu go konczy bo nie ogarnia kuwety




Winko bym bral. Do menta jeszcze nie to doswiadczenie mam.
za jakis czas jest w planie mojego cyklu zobaczymy co to za diabeł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268168
Panowie nie napalajcie się tak na tego Menta, miałem po nim sajdy typowo jak po trenie, aromatyzacji zero, sen mi uwaliło. Także tam raczej Tren siedzi, a szkoda bo reszta środków z DNA (oprócz zaniżanego DHB, ale to chyba każdy się spodziewał) trzyma poziom.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
sHarkYy
Taka sytuacja w metce, że kryształek się zrobił. Po podgrzaniu będzie ok-czy raczej lipa?





Milem dwie flaszki tej mety i krystalizowały. Pierwsza podgrzałem zapalniczka i już nie krystalizowała. Druga musiałem poprawić trochę drugi raz. Ale działało jak trzeba i nic nie bolało. Sprawdzone na sobie i polecam
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej