SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5992548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 274 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6559
KLAJTA
Lux1980
Klajta ja dziś dałem 1 strzał tego Ionsa . Dałem 50 mg jako pw .
Cała noc leżał na kaloryferze i kryształów nie ma . Ale przy wtłaczaniu bol w hoyyy
Musiałem na dwa razy .

Bijesz 100mg ?

Z miesiąc temu biłem metę ionsa inj biłem po 100 mg siła mocno up. Też mi się krystalizowalo ale bezbolesna była pszy 1 ml naraz

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-11-15 16:07:53

Ja daje 50mg czyli pół centa. Bije samą bije z Dd i enanem zero bólu. Bije po udach dupie i wchodzi pięknie. Widać mi służy. Co organizm to inaczej.

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2582 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
daniel.dddd1
lodzianin1
Lordwais
meridia Nouveaux wzialem dla kobity, pare srodkow z tego laba ziomki leca i mowia ze dobre to

Daj znać jak się sprawuje

Pepki z tego laba bardzo dobre, ciekawe jak te nowe stery rzuc info jak cos. Moja brala sibu PHD Remedies w tym labie siedzi sibu.

Nouve testy deka bold master i tren dlugi z inj leca chlopaki, z orali jak dobrze pamietam wino/stan/oxa tez spisuja sie dobrze, a pepy wiadomo od lat sa
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 229 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1565
PHD bilem npp propa, sibutramina i clen tez dobrze dziala. Teraz bede lecial ace z propem DNA bo znowu potrzebne mi stezenie 150mg.
Mysteryo
Zdecydowalem sie na ace z PHD. Npp super jak bralem prop i clen tak samo takze licze na to samo z trenem. Na razie poleci z propem DNA byc moze pozniej jakis oral dorzuce.

1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18097

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 522 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 66055
zaraz będzie upomnienie :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2424 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
A co to qurwa jest .? Tańczoncy z wilkami ..??

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 910 Napisanych postów 789 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21388
Teraz już pewnie ban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
NOWY LAB MAXIMUS SŁYSZAŁ KTOS O TYM LABIE ORGINAŁ CY JAKIS FEJK

marsaw

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 103 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19495
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy