SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5984702

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7992
Tadeusz195
macieksto
Siema pany mial ktos kiedys taka sytuacje?

otworzylem wieczko i taka dziwna sprawa... wyglada jak kuzwa klej.
wbilem mimo wszystko - zobaczymy co i jak.
towar ciezko przechodzil przez igle 0,6.

Mozliwe ze to k***a jakas sciema? bralem towar od tego dila wczesniej i wszystko bylo ok.
Nexium - Enan - nowe wydanie...

Widzę że kapsel ma kolor czarny, a czy przypadkiem nie powinnien być biały ?

Wywal to do kosza. Strach bić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 132 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3637
@Tomek82_Wwa przybilem juz 150mg (o ile tego tyle w tym jest ) i poki co zyje
kurde nie wiem co zrobic, bo musial bym pewnie czekac na kolejny towar, a nie chce przerywac cyklu. Mam tylko jeszcze butle propa z EuroChem, ktory mi urywa dupe za kazdym razem jak bije solo. Jak mieszalem 50/50 z propkiem od Genamed to nigdy nic mnie nie bolalo

chyba bede musial jakos spiac tylek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 1211 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44512
masamatrix
do oceny fake czy oryginał

ale maja specyficzny asortyment ,dziwna stajnia jak to globalowcy to sredniawka

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2017-02-16 16:49:38

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2017-02-16 16:51:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7194
Panowie , spotkał się ktoś może z tym labem? Wygląda dobrze strona internetowa też dobrze zrobiona dodam ,że mieszkam w U.K

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450120
pablito a Stronę wcześniej Krzyk pisał żebyś przeczytał regulamin,a Ty dalej swoje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7194
Ok juz kasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Coś się popsuło i nie mogę edytować teraz z jakichś niewiadomych przyczyn, sorry za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 196
Witam, szanownych kolegów, czy ktoś mógłby napisać odnośnie oryginalności środków ze zdjęć :) z góry dziękuje za odpowiedz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450120
Środki Oka,tam masz takie mini zdrapki.zdrap wpisz na stronie i bedziesz wiedział.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF