SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19399
tunerek
Witam,

Orginał czy cukier puder ?

Z góry dzieki za każdą odpowiedz.

















Jak chcesz dobra Oxe to poszukaj Bałkana, Andro, Alpha z BM tez chwalona no i pewnie teraz ta nowa Nanda tez ma.


Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-01-23 15:14:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 147
Serdecznie dziekuje za zainteresownie moim pytaniem i za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
kolejna odslona galaxy sprawdzie sobie ile juz ich bylo od poczatku pojawienia sie na rynku i ilu ludzi zrobiono w h**a umnie w rejonie na poczatku tego labu wszystko slabo dzialalo wiec nie wracam do tematu
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
nuras
kolejna odslona galaxy sprawdzie sobie ile juz ich bylo od poczatku pojawienia sie na rynku i ilu ludzi zrobiono w h**a umnie w rejonie na poczatku tego labu wszystko slabo dzialalo wiec nie wracam do tematu


Według mnie galaxy to najgorszy lab z jakim miałem do czynienia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja mam to samo zdanie co wy teraz, juz kilka wersji wyszlo a zawiodlem sie meta o ktorej wspomnialem oraz bolesnym w ch** propem, kolo 2014... i watpie ze az tak poprawili ten brand... dowiedzialem sie tez kolo 2 lat temu, ze galaxy w 2016/17 na rynku , mialo trzymac najlepsze stezenia, byly badania ale dil niestety nie chcial pokazac
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
lordknaga
ja mam to samo zdanie co wy teraz, juz kilka wersji wyszlo a zawiodlem sie meta o ktorej wspomnialem oraz bolesnym w ch** propem, kolo 2014... i watpie ze az tak poprawili ten brand... dowiedzialem sie tez kolo 2 lat temu, ze galaxy w 2016/17 na rynku , mialo trzymac najlepsze stezenia, byly badania ale dil niestety nie chcial pokazac


Domyślmy się czemu nie chciał pokazać badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
U mnie tura, wino i oxa lecialy o ile pamiec nie myli. Wyglad ten sam byl(nie wiem czy o takie odslony chodzi) i dla mnie bez zarzutow bylo. Kilku ziomkow inj bilo i pewnie bije dalej i to samo zdanie mieli.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Jest parę, a przynajmniej dwie wersje Galaxy. U mnie lab działa ale dyskomfort po propie, cypio, mixie był. Chwalą właśnie oxe i bolda najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Susta i bold egzogen
skonczylem propa i mostek tez na nim lecial sprawdzil sie teraz przechodze na to ,kody na stronce powchodzily

3

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
3

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium