SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5826644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 578 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 145060
ten hyper wyglada ok ale ja jakos nie jestem przekonany do takich labow co pojawiaja sie z nikad i szybko znikaja bo nie wiadomo co tam jest i balbym sie o sterylnosc. jest tyle sprawdzonych ug teraz ze nie rozumiem potrzeby ludzi szukania wynalazkow i zmieniaja co chwile towaru liczac ze bedzie cos lepiej, no chyba nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 458 Napisanych postów 676 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44710
Arkus P
hgh-line
Moze i masz racje. U dila w detalu cena omo orginaly jest rowna dlugim testom Genameda. Widocznie ta sama jakosc.
A tak powaznie to bzdury piszesz. Cena nie ma zwiazku z jakoscia o ile cena koncowa nie jest nizsza niz koszta polproduktow.

Rozumiem że to tylko takie twoje porównanie i tak serio nie płacisz za długie estry genamedu tyle co za ori ome? :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 458 Napisanych postów 676 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44710
grekar9
Dobry towarek?

Dobra Galenika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8441
Deka Organona z Grecji. Kumpel radzil mi bic nawet teraz do redukcji chocby i 50mg ew na stawy. Niby kozak działanie a oddal za free bo skonczyl cykl wiec razcej bubla by mi nie dal.
Da sie cos stwierdzic po tej fotce i czy ktos cos takiego brał? Jak efekty?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 548474
Miałem taką ładnych parę lat temu i był to kosior.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2558
Brał ktoś TestoBase z PRL? Jakimi igłami to bić?

Zmieniony przez - Kurpśanin80 w dniu 2017-02-08 19:13:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
pelons123
Deka Organona z Grecji. Kumpel radzil mi bic nawet teraz do redukcji chocby i 50mg ew na stawy. Niby kozak działanie a oddal za free bo skonczyl cykl wiec razcej bubla by mi nie dal.
Da sie cos stwierdzic po tej fotce i czy ktos cos takiego brał? Jak efekty?

Kosa totalna. Śmiało wbijaj. Tez mam gdzies kilka buteleczek jeszcze a 50mg ew to swietna opcja na stawy. Od wielu lat to u nas lata.

Kurpśanin80
Brał ktoś TestoBase z PRL? Jakimi igłami to bić?

Zmieniony przez - Kurpśanin80 w dniu 2017-02-08 19:13:12

Bardzo dobry suspen. Chyba najlepszy na rynku obecnie. Na wodzie bity chwile przed treningiem u mnie w dawce dobranej po wage pompowal niesamowicie miesnie, Nie wierze ze 0,6 igła nie przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 236 Wiek 53 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3210
Przepraszam ale jak można wrzucic tak jak wyzej zdjęcie na forum? Jakimś programem czy tylko wystarczy przenieść do okienka zdjęcie?

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450119
o tak:

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 236 Wiek 53 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3210
Powinien Pan pomyslec nad robieniem grafiki do gier. Podziwiam talent i wielkie dzięki.

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wheya