SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
te laby co wymieniles akurat jak wbijalem to bez wiekszej roznicy na badaniach wiec kieruje sie cena juz tylko w tym przypadku. cieszy fakt ze duzo ug trzyma poziom w przypadku tesci, czy to enan czy prop to zawsze bdb wyniki, tylko musialem bic chyba wieksze dawki, bo mialem norme 10-12x ale wydaje mi sie ze to juz znikoma roznica, bo i tak raczej nie idzie tego wykorzystac a uboczne rosna co jak co podsumowujac polecam to co powyzej. a przy okazji dodam ze wbilem trena ktory mnie przerosl, spodziewalem sie ze zniose dawki, ciemny mocz, spanie dopiero w dzien po pare h, cisnienie wywalone, no i barwne poty - co najbardziej wkurza przy bialych koszulkach, w koncu czuje ze cos nie zostalo zanizone. i wychodzi ze da sie zrobic bdb towar w cenie naprawde przystepnej. sorki za dluga wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 656
Info o firmie Bayer labs prop i alchemia pro tez prop ? Co sądzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Rycerz1994
Info o firmie Bayer labs prop i alchemia pro tez prop ? Co sądzicie


Rycerz a potrafisz czytac czy tylko jezdzic na koniu ? napisalem kilka postów wyzek , ze prop bayer działa elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
bardzo dobra metka, jesli chodzi o Balkana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
17kamil175
Artur876
Działa to, czy szkoda zdrowia i kasy?




Zaniżone stężenia, cudów się nie spodziewaj.


Jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
testował ktos ten halo ze squibba? Jeżeli org to jestem pewien że jest to co ma byc, pytanie tylko czy znalazł sie juz ktos, kto to podrabia?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Azz nie wiem czy podrabiaja ale kumplowi krecilem to pod zawody bb i mowil ze treningi na tym robil przekozackie ,sila nabicie ale i watrobe czul w okresie stosowania jak nigdy tak to ocenil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
azazelll
testował ktos ten halo ze squibba? Jeżeli org to jestem pewien że jest to co ma byc, pytanie tylko czy znalazł sie juz ktos, kto to podrabia?








Nie ma podrobek squibba, smialo chrup. Smacznego
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
Fake czy nie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20440
Danabol 50mg methadienone bałkan testuje ktos jak z działaniem?

marsaw

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej