SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Spoko na luzie. Widac oboje mamy ostre charktery. Ja tu jestem nowy z komunistycznego po latach przeszedlem bo podobno idzie z kikoma kumatymi w dopingu pogadac. Swoje laby mam i po tym co tu czytam a dla mnie potwierdzeniem jest sylwetka albo staz na forum to chyba zostane przy swoich ug. Szkoda czasu na kłótnie bo trening trzeba robic. Nie bylo tematu. Ja sie pomylilem, Ty mnie op******iles byla riposta a teraz graba i spadam bo mi sztange zajeli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Oki odpowiadam tez piatka
Bracia jak odroznic fejk geno Pl od ori? Boxy te same, naboje te same, pachnie tak samo. Wiem bo wyciągnąłem z ateki ori geno a teraz kupilem nieco tansze od kogos ale wszystko wydaje sie byc oki. Jest cos na co trzeba zwrocic szczegolna uwage. Badan nie mam na ta chwile kiedy zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
Poprzygladaj sie czy jest roznica w podajniku, z tego co widzialem kiedys byla minimalna roznica "w pokretelku do nastawiania jednostek". Moze sie to zmienilo.. moge byc w bledzie bo dawno nie mialem w rekach fejka a jest tu paru osob ktore dosc dobrze ogarniaja fejk/real geno.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Fotki ori geno

Jesli masz z apteki to ori jesli z Obiegu poza aptecznego to masz kopie na 99,9% jednak nie negujmy jej poniewaz na badaniu GH wychodzi calkiem niezle, wypadalo by jednak sprawdzic na podstawie IGF.












Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 21:33:15

Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 21:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
GWookie
Poprzygladaj sie czy jest roznica w podajniku, z tego co widzialem kiedys byla minimalna roznica "w pokretelku do nastawiania jednostek". Moze sie to zmienilo.. moge byc w bledzie bo dawno nie mialem w rekach fejka a jest tu paru osob ktore dosc dobrze ogarniaja fejk/real geno.


Chyba napisales o Penie do podawania. W penach wystepuje nordi z tego co pamietam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 56 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Genotropin tez ma przeciez peny i to z wyswietlaczem LCD bo bratanica jest bardzo niska i miala jakis czas temu przepisany Genotropin to sam oglądałem.

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
BigMen
Fotki ori geno

Jesli masz z apteki to ori jesli z Obiegu poza aptecznego to masz kopie na 99,9% jednak nie negujmy jej poniewaz na badaniu GH wychodzi calkiem niezle, wypadalo by jednak sprawdzic na podstawie IGF.







Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 21:33:15

Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 21:34:42


paragonu nie widac na zdjeciu, wyciagales z apteki to dostales paragon, wrzuc nam paragon bo same slowa nic nie znacza
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Robert_Maklowicz
Genotropin tez ma przeciez peny i to z wyswietlaczem LCD bo bratanica jest bardzo niska i miala jakis czas temu przepisany Genotropin to sam oglądałem.


Ale pen do geno to dodatek opcjonalny i raczej nie ma wplywu na sam naboj. Chyba ze wystepuje zaintegrowane geno z penem. Ja ostatnio mialem stycznosc z wlasnie nordi ktore bylo nieodzownym elementem penu. Nie dalo sie tego rozwbrac ani wymienic wkladu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 56 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Mozliwe. Jak widac nie siedze w tym :)
Widzialem tylko peny i naboje jak sie wkladalo wiec masz racje - opcjonalny dodatek.

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 449 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15921
Co wy na to

You can lock the locks, but you can't stop the clocks

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej