SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4421214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 2331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48625
Wygląda na ori jedno i drugie. Sprawdź sobie kody ap niestety muszę Cie zasmucić nie wiem jak teraz ale kiedyś miałem dwie paki mety ap obie były bardzo słabe a kody wchodziły.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 179 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13290
Dzięki pajaczeq właśnie sprawdziłem lody alphy nie wchodzą lipa troszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 179 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 11875 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88271
a czego wy sie spodziewacie ori alphy w pl skoro kurs dolara jest 4,1, krva ludzie nie trzeba byc po studiach zeby wiedziec ze 1+1 to 2 a nie 11.. lol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kurka już drugi raz się nadzialem ostatnio na enana alchemi teraz alpha ciezko u mnie o dobrego dila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
Pany dobre to to?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1524
Siemka Pany!!!! to kupiłem z neta, myślicie że fejk? omka i proviron? help me!!! :D pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9875
Co do omki to w oryginale ulotka powinna być tak złożona, żę po otwarciu na ulotce powinien być widoczny napis "seksualnych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
ziulotomek123
Siemka Pany!!!! to kupiłem z neta, myślicie że fejk? omka i proviron? help me!!! :D pozdro!

dziwna ta omka lot na ampach krzywe

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit