SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Czulenko
Co o tym myślicie , nadruk kropek jest różnej wielkości a na niektórych ampach go nie ma , wysokość amp też jakby trochę różna , to 3 paczka z 3 , ta jakaś inna dlatego pomyślałem zapytam








Biłem testy BD new, brałem też antka. Wg mnie towar git.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
nofluk
Orginal czy podrobka?
TESTO jest bardzo gesty, we fiolce jest 1,1ml wszystkie po rowno, po injekcji bolu niema, ale na nastepny dzien dupsko boli przez poltorej dnia jakby ktos je skopal, do tej pory 2 strzlay.










Co myslicie o DECE ze zdjec ponizej?












Zmieniony przez - nofluk w dniu 2015-11-01 17:45:54



Daj inf jak z tym towarem w działaniu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
po 1 strzale test podskoczyl z 7,2 ng/ml na tyli co widac na zdjeciu, badanie robione w 5 dniu. pozatym na forum niemieckich forach pisza ze to towar aptekowy 252mg testo na fiolke ktos robil badania. deki nie ruszam, prolaktyna wysoko, ale to tez moze byc od ciezkiego treningu i duzej ilosci nabialu
29.10.


a tu sprzed rozpoczecia bicia tego testa






Zmieniony przez - nofluk w dniu 2015-11-02 12:19:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42
Kolor mi nie pasuje jak również zapach.







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Kolor nie jest wyznacznikiem, wiec sie tym nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
testa mam z alpha pharm 20 amp - kody weszły
+ 10 z shree Venkatesh jedno opakowanie weszło, drugie nie
meta 100 tabsów z platinuium labs - kod wszedł












Zmieniony przez - nowy187 w dniu 2015-11-02 13:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5273
witam, zastanawiam się czy otrzymałem oryginalny produkt.
Ilość prochu w kapsułkach nieznacznie różni się od siebie, w środku była wata i jedna kapsułka była otwarta (nie było drugiej części kapsułki!) czyli w opakowaniu jest 59,5 kaps.










Produkt kupiłem w internecie ze strony zajmującej się sprzedażą tego typu suplementów.
Z góry dzięki za odpowiedź :)


Zmieniony przez - Peos w dniu 2015-11-02 13:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
nowy187
testa mam z alpha pharm 20 amp - kody weszły
+ 10 z shree Venkatesh jedno opakowanie weszło, drugie nie
meta 100 tabsów z platinuium labs - kod wszedł













Zmieniony przez - nowy187 w dniu 2015-11-02 13:13:45



3x towar OK. Alpha pewniak, Shree pewniak, Platinium pewniak. Z Platinium będą inj więc warto trzymać się tego laba bo dostępne oral wymiatają.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
Peos
witam, zastanawiam się czy otrzymałem oryginalny produkt.
Ilość prochu w kapsułkach nieznacznie różni się od siebie, w środku była wata i jedna kapsułka była otwarta (nie było drugiej części kapsułki!) czyli w opakowaniu jest 59,5 kaps.







Produkt kupiłem w internecie ze strony zajmującej się sprzedażą tego typu suplementów.
Z góry dzięki za odpowiedź :)



Zmieniony przez - Peos w dniu 2015-11-02 13:16:00



oprocz tego że szkoda bawic sie w ph... czyli "półsrodki" to raczej nie obawialbym sie o fejka.. ilosc prochu w tabsie to kwestia wypelniacza, myśle że nie zauwazylbyś zbytnio gdyby w tabsie byla czysta substancja w mg.. mozesz tez wyslac zdj do producenta, nie wiem czy maja konto na fejsie ale mozesz sprawdzic na ich stronie kontakt wyslac zdj i spytac czy produkt jest legit - czesto odpisują, ja kiedys sie nacialem na m-drola gdzie dostalem bardzo szybko odp ze mam fejka i wiecej nie tknalem tego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Dostałem coś takiego. Jak myślicie fake ? trochę już poszło.. hologram lekko musialem odkleic aby datę produkcji zobaczyć. Pozdrawiam













Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej