SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888757

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
To żeś zdjęcie dał

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Mariusz190
To żeś zdjęcie dał


Siedze na telefonie i za ch*j nie moge tego dobrze zedytowwc :/

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
Biłem propa z Galaxy i działał git ale przynajmniej u mnie bolesny. Lekka gorączka w miejscu strzała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
dybuk6.6.6.
sHarkYy
Thomas07
Witam , npp Bałkana zamówione z Rumuni od przedstawiciela , kody wchodzą ,każdy flakon na osobnych kodach ,tylko opinie brak na pl jak z działaniem ,miał ktoś styczność z tą seria?
In












Ja npp od nich biłem jakieś 3 lata wstecz i dobrze wspominam, ostatnio w przeciągu roku leciał Prop i teraz Cypio i też ok

Brałem pare miesięcy temu te NPP z identyczną serią, działanie takie jak powinno,kody wchodziły, prolka up. Ale jest sporo wałów Bałkana, więc trzeba uważać.


Siema
Pisałem jakiś czas temu o tym npp jestem po 10 szotach i efekt rewelacja , stawy już na plus siła idzie elegancko ,jeśli ori.to rzeczywiście dobra deka .


Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2017-02-28 20:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Mam permanentny ból nadgarstka jak jadę dobra deka zawsze mi przechodzi i właśnie mi przeszedł to raz a dwa że ciężkie nogi wczoraj a siadalem jak poje...ny i kolana jak sprężyny hehe dziś ciężko barki i łokcie i barki super chodziły ....czuję różnice na npp i bez diametralnie
I napewno nie jest to głowa bo o ile walisz np teścia w którym go nie ma albo jest mocno zanizony to w pierwszym czy drugim tygodniu możesz poczuć przypływ mocy wydaje się że jesteś silniejszy a tu poprostu czuć że cię smaruje


Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2017-02-28 21:46:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 109
Oryginał czy fake ?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Awuwu
jakub209
Mam enana z tego labu, dziś robiłem badania, jak będę miał wyniki koło czwartku to dam znać co wyszło.


i jak tam wyniki tej Alchemii?


Po dwóch strzałach pona 1500 (zapomniałem poprosić o pełny wynik, badanie robione ok 14 godz od strzału )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
tomasz5566
Oryginał czy fake ?


Ori ma wysoki kapsel tak jak na pierwszym zdjęciu ale w twojej paczce na trzecim zdjęciu pierwszy kapsel z prawej rozni
Się wielkością trochę dziwne chyba że tak to tylko na zdjęciu wygląda. Zobacz czy wszystkie kapsle są takie same jak nie to może być wal .... ale nie jest powiedziane że nie ma tam deki tak jak kolega wyżej napisal








Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2017-03-01 10:38:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej