SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Prorok87
Mam oxandrolon z Pharm Chemicals.Szukałem informacji o tym producencie oraz o jakosci towaru w google ale niczego nie znalazłem.Czy ktos na forum posiada wiedze o tej że firmie lub jakis link. Jedynie na pudełku jest kraj CHINA SHANGHAI.
Na pudełku brak kodów,numeru produkcji,daty produkcji oraz daty waznosci ale na kazdym z listkow jest wybita data,tabletki w zgrzwce jedne maja znaczek PC inne mają z drugiej strony chyba tak pakowane.
Dlatego też pytam Was czy ktoś się z tym spotkał bo nie wiem czy jest to fake czy ori czy jest wogole sens mimo wszystko wcześniej to kupiłem niby z dobrego źródła .
spotkał sie ktos z was z Pharm Chemical oxandrolon i czy możecie coś powiedzieć na ten temat ?


















Zmieniony przez - Prorok87 w dniu 2017-04-07 13:26:16



Nie wiem czy to nie są orale dobrze znanego PC kiedyś. Ale tylko inj wtedy, sam brałem sus/wink/dd mix z tego laba i kosiło ładnie. Fajne combosy tam też były, ogólnie tamten lab dobrze wspominam. Daj inf co z tą oxą jak już będziesz ją stosował

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
tura i winko bedziesz zadowolony z andro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 88
krzykacz
Prorok87
Mam oxandrolon z Pharm Chemicals.Szukałem informacji o tym producencie oraz o jakosci towaru w google ale niczego nie znalazłem.Czy ktos na forum posiada wiedze o tej że firmie lub jakis link. Jedynie na pudełku jest kraj CHINA SHANGHAI.
Na pudełku brak kodów,numeru produkcji,daty produkcji oraz daty waznosci ale na kazdym z listkow jest wybita data,tabletki w zgrzwce jedne maja znaczek PC inne mają z drugiej strony chyba tak pakowane.
Dlatego też pytam Was czy ktoś się z tym spotkał bo nie wiem czy jest to fake czy ori czy jest wogole sens mimo wszystko wcześniej to kupiłem niby z dobrego źródła .
spotkał sie ktos z was z Pharm Chemical oxandrolon i czy możecie coś powiedzieć na ten temat ?



















Zmieniony przez - Prorok87 w dniu 2017-04-07 13:26:16



Nie wiem czy to nie są orale dobrze znanego PC kiedyś. Ale tylko inj wtedy, sam brałem sus/wink/dd mix z tego laba i kosiło ładnie. Fajne combosy tam też były, ogólnie tamten lab dobrze wspominam. Daj inf co z tą oxą jak już będziesz ją stosował


Witam właśnie nie wiem czy ją stosować , bo nie jestem pewien czy to orginał , a badziewia nie chce brać i tak się zastanawiam nad tym , koleś mnie wręcz zareczał , że jest to orginał tylko , że tak to jest pakowane, stosowane przez kulturystów (wysoka firma) i kosiło ,
no ale nie wiem czy mi fake nie sprzedano , kiedys brałem w 2015r. oxe z alphy pharma i ładnie porobiło , bo wiem , że to był ori, miało daty i hologram i tabsy były wygrawerowane, a tu nic takiego nie ma jedynie na tabsach PC , nie znam tej firmy i chciałbym się dowiedzieć od was coś na ten temat zanim zastosuje , a słyszałem , że czesto jest fejkowane , więc mam obawy . Słyszałem , że inj ma dobre mixy i kopią, a oxa jest dobra i delikatna bo nie zalezy mi na przyroście tylko sile i rzeźbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dopóki tego nie weźmiesz niczego więcej się nie dowiesz. W ugl towarze każda partia może być inna więc pytać nie ma sensu go dostaniesz tylko 2 możliwe odp - bierz / nie bierz. Ja przez wzgląd na dawne czasy bo brałem z inj z tego laba bym wciągnął ten towar.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
borek1382
Witam szamał ktoś ture i winko z andro???





300 tab tury schrupałem androchemu i zero działania...za to miło wspominam biosria,balkan,fox,axiolabs

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Za to u mnie w okolicy bardzo chwali się turę z Andro. Generalnie nie pamiętam żeby mieli wtopę na oralach.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja też zjadłem trochę tury z andro. Moi znajomi także. Każdy bardzo zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
U mnie rowniez tura jak i inne orale z andro chwalone
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24
Original ?












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
ori vermo ma kody do sprawdzenia na stronie, jak nie ma to nie ori.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium