SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bije enana i boldka z Malay tiger.
Trafiło sie zamiast 1ml jest 0,8. Po wypuszczeniu powietrza
Jestem po 3 strzałach. Sex lekko lepszy. Poza tym nic. Na wszystkim są numery certyfikacyjne do sprawdzenia oryginalnosci na ich stronie. Sprawdziłem i się zgadza. Czy mimo wszystko jest opcja że to podróba. Dodam że każdy strzał boli z 3 -4 dni. Jakieś doświadczenie z Malay ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
HCG Hiszpania

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
HCG Hiszpania

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 788
Bez pudełka dostałem plus ta naklejka i etykietka do oceny waszej :)








Zmieniony przez - patrykdens w dniu 10/27/2017 6:27:03 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Zdjecia nie porywaj, ale naklejka powinna mieć zaokrąglone rogi., gumka tez dziwna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 788
Dodam jeszcze jedno z naklejką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
patrykdens
Bez pudełka dostałem plus ta naklejka i etykietka do oceny waszej :)








dzialac dziala, ale...


Zmieniony przez - patrykdens w dniu 10/27/2017 6:27:03 PM

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
snara
HCG Hiszpania







Zmieniony przez - łysy88 w dniu 2017-10-27 21:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
Kogucik89
Bije enana i boldka z Malay tiger.
Trafiło sie zamiast 1ml jest 0,8. Po wypuszczeniu powietrza
Jestem po 3 strzałach. Sex lekko lepszy. Poza tym nic. Na wszystkim są numery certyfikacyjne do sprawdzenia oryginalnosci na ich stronie. Sprawdziłem i się zgadza. Czy mimo wszystko jest opcja że to podróba. Dodam że każdy strzał boli z 3 -4 dni. Jakieś doświadczenie z Malay ?




Biłem tego samego boldka z taką samą datą i był ok. Zero boleści i innych udziwnień. Jednak 700mg tygodniowo z ich propkiem przeciętnie podziałało... Być może bold nie dla mnie... Jednak podkreślę jeszcze raz zero bólu. Po wypchnięciu powietrza tyle właśnie w pompce zostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łysy88
Kogucik89
Bije enana i boldka z Malay tiger.
Trafiło sie zamiast 1ml jest 0,8. Po wypuszczeniu powietrza
Jestem po 3 strzałach. Sex lekko lepszy. Poza tym nic. Na wszystkim są numery certyfikacyjne do sprawdzenia oryginalnosci na ich stronie. Sprawdziłem i się zgadza. Czy mimo wszystko jest opcja że to podróba. Dodam że każdy strzał boli z 3 -4 dni. Jakieś doświadczenie z Malay ?




Biłem tego samego boldka z taką samą datą i był ok. Zero boleści i innych udziwnień. Jednak 700mg tygodniowo z ich propkiem przeciętnie podziałało... Być może bold nie dla mnie... Jednak podkreślę jeszcze raz zero bólu. Po wypchnięciu powietrza tyle właśnie w pompce zostaje.


Boldenon to kosmetyk duzo bym sie po tym srodku nie spodziewal tylko z tesciem jako 3 srodek w cyklu to juz cos. A co do tescia i libido zbadaj shgb bo mozesz miec wysoko ew. estrogen mocno Ci podskoczyl i tu tez libido moglo szybko klapnac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej