SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
pelons123
Deka Organona z Grecji. Kumpel radzil mi bic nawet teraz do redukcji chocby i 50mg ew na stawy. Niby kozak działanie a oddal za free bo skonczyl cykl wiec razcej bubla by mi nie dal.
Da sie cos stwierdzic po tej fotce i czy ktos cos takiego brał? Jak efekty?




W Grecji to kupil? Smialbym watpic. Obstawiam 99,9% podrobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja mialem identyczne nawet naklejka taka sama i nie wiem skad to było bo kupilem od dila ale działanie super. Z 10 kg na tym zrobiłem...to byly czasy.
Nawet jesli to podróbka i nie jest z Grecji to nie przeczy temu ze nie dziala?
Tzn ja mialem pewnie inna partie bo to było dawno ale skoro 99,9% ze podróbka to trzeba uszanowac Twoje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7730
po co ksywki wraz ze zdjęciami?

mistrz walki osiąga zwycięstwo bez gniewu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dopuszcza się treści na fotkach - sfd / sfd.pl / ksywka solo / ksywka + sfd.pl itp... bez adresów @ i stron www. 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Turinabol który bede spozywał po konsultacjach z kolega który mnie namówil ze nie nawet taka sakiewka jak w tym przypadku nie ma znaczenia i ludzie to chwalą wiec wstawiam zdjęcie steroidu.
Co do podpisu na kartce to chyba jest to bezpieczniejsze bo tak kazdy mogłby sobie z internetru skopiowac zdjecie i napisac ze ma to i to w wiadomym celu.
Na dniach ruszam tylko testosteron dobiore i zdam relacje czy wart byl tej ceny.




Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Biosira mam bdb orale znane i chwalone od lat. Towar wygląda jak najbardziej na ori będzie Pan zadowolony :)
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
A gdzie bioniche z amerykańskiej farmacji

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Co sądzicie? Nigdy czegoś takiego nie widziałem.
Cypio 300 mg Mitagen pharma

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
perfect080


Na 1 zdjęciu mogą być max 3 sztuki.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium