SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Mateusz7
Panowie.. środki do oceny.. EGZOGEN PHARMA


















Jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Mateusz7
PROP VEDI PHARMA.. Git?











Ja nawet jak czytam to h... mnie strzela. Biłem enana. Sam olej, teścia naturalnie miałem więcej niż na 750mg tygodniowo tego gowna. Poparte badaniami. Nawet mój dostawca zrezygnował z całego ich asortymentu. Było to rok temu wiec może się poprawiło. Osobiście nie polecam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
DNA oxa bold dalej top ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938538
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16061
Panowie ktoś widział Antka takiego iniekcje? Jakies opinię? Dodam ze śmierdzi niesamowicie







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
daniel.dddd1
DNA oxa bold dalej top ?




Boldek dobry z cypem lecial. Oxe tez chwala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
Jedna tuba nie miała tej banderolki do zerwania, można było otworzyć normalnie bez tego + stronka do sprawdzenia już nie działa. Ale raczej legit co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Wygląda standardowo ale co do tej banderoli to dziwna sprawa być może ktoś zerwał porównaj tab i zapytaj dill czemu jej nie ma bo powinna byc albo wymień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
Wygladaja tak samo



Natomiast w przypadku jednej tubki kod ma jeden znak więcej i czcionka wydaje się nieco inna.







Zmieniony przez - micszo w dniu 2020-02-02 01:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62191
Blackers
Panowie ktoś widział Antka takiego iniekcje? Jakies opinię? Dodam ze śmierdzi niesamowicie











Niszowy lab, jednak środki ma bardzo dobre.

Asharein

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej