SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889005

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Nocy na tym nie pohulasz ...co tam noc 2-3h nie pojedziesz nawet Miałem to, bardzo droga zabawka więc cena/działanie niewspółmierna do poniesionych nakładów. Tak więc o zabawach w Rocco możesz zapomnieć

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Zawsze chciałem spróbować a nigdy nie było mi dane i jesteś chyba drugą osoba która mówi mi że brała :) Raz jeden ziomek miał ale jak mi powiedział cenę to załamałem ręce i powiedziałem że jestem zdrowy i mam piękną dziewczynę i chyba nie ma sensu płacić za coś duuuuużo pieniędzy i lepiej zainwestować to w oleje profilaktyke badania etc :) Takie rzeczy jak wcześniej wrzuciłeś chętnie bym spróbował ale też bardziej jako ciekawostkę bo na mnie mega mega działa np sildenafil apotex gdzie 50 mg naprawdę robi megą robotę a za 4x 100 mg płacę 15-17 zł :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
siemka ziomeczkowi wpadlo w rece tura i oxa ep malo znam ta firme ponoc slaba i trenik z bd czyli powinien byc dobry sami ocencie













:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
i tura tez ze zdrapka

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2116
mam taki trenik plywa zawiesina po wstrzasnieciu jest metny jakies sugestie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2116
jeden juz poszedl boli lapa nie moglem treningu zrobic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Db tren miło wspominam umie zero bulu podaj z testem i będzie git

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2116
tren leci z propem wszystko z genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Spruboj w wiekszy miesien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2116
w piatek poleci w tyl
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej