SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4268832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64822 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550069
Nocy na tym nie pohulasz ...co tam noc 2-3h nie pojedziesz nawet Miałem to, bardzo droga zabawka więc cena/działanie niewspółmierna do poniesionych nakładów. Tak więc o zabawach w Rocco możesz zapomnieć

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 2331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48522
Zawsze chciałem spróbować a nigdy nie było mi dane i jesteś chyba drugą osoba która mówi mi że brała :) Raz jeden ziomek miał ale jak mi powiedział cenę to załamałem ręce i powiedziałem że jestem zdrowy i mam piękną dziewczynę i chyba nie ma sensu płacić za coś duuuuużo pieniędzy i lepiej zainwestować to w oleje profilaktyke badania etc :) Takie rzeczy jak wcześniej wrzuciłeś chętnie bym spróbował ale też bardziej jako ciekawostkę bo na mnie mega mega działa np sildenafil apotex gdzie 50 mg naprawdę robi megą robotę a za 4x 100 mg płacę 15-17 zł :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11065
siemka ziomeczkowi wpadlo w rece tura i oxa ep malo znam ta firme ponoc slaba i trenik z bd czyli powinien byc dobry sami ocencie

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11065
i tura tez ze zdrapka

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2046
mam taki trenik plywa zawiesina po wstrzasnieciu jest metny jakies sugestie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2046
jeden juz poszedl boli lapa nie moglem treningu zrobic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 763 Napisanych postów 3386 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 92171
Db tren miło wspominam umie zero bulu podaj z testem i będzie git

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tren leci z propem wszystko z genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2016 Napisanych postów 3368 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75139
Spruboj w wiekszy miesien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w piatek poleci w tyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina