SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
A już szczytem jest badanie Gen-Shi, zamiast 100 propa było ponad 200 enana


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-12-06 14:19:27

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-12-06 14:20:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Pic na wodę fotomontaż, ktoś to kiedyś pisał jak "wiarygodne" są tego typu strony, jak się nie mylę MM coś więcej widział o tym


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-12-06 14:21:58
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
J.w. -wystarczy poczytać komentarze pod ich badaniami Shree. Podobno pimpują laby za kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Witam, może ktoś wrzucić zdjęcia Omnadrenu z apteki zakupionego w 2017r. (w ostatnim czasie). Bo coś tam się pozmieniało z tego co wiem na opakowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigYorkie1488
Marek2806
Bo ludzie to czasami oczami kupują..Jak jest nowe ładne świeci się itp.


Bo ludzie licza na troche wysilku i profesjonalizmu ze strony producenta, nie wszystkie soki rozlewa Heniek u Mariana w garazu.
Ten rynek jest ogromny i jest duza konkurencja cos oprocz "jakosci" musi przykuc oko potencjalnego klijeta a jak kasa idzie w miliony to producent chce byc "najlepszy w branzy".

Wracajac do tematu dobrze wiedziec bo sam nie wiem jaka do mnie przyjdzie tura z nexium bo tez widzialem ta rozowa z przedzialkiem ;)


Naprawdę??? to mnie kolego oświeciłeś ja myślałem że wszystko wychodzi z twojego miasta i że wystarczy etykieta zrobiona na paincie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Świerzak167
Witam, może ktoś wrzucić zdjęcia Omnadrenu z apteki zakupionego w 2017r. (w ostatnim czasie). Bo coś tam się pozmieniało z tego co wiem na opakowaniu.


Co wedlug Ciebie sie zmienilo? Nie widzialem zmian w partiach z 2017, przynajmniej do konca wakacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marek2806
BigYorkie1488
Marek2806
Bo ludzie to czasami oczami kupują..Jak jest nowe ładne świeci się itp.


Bo ludzie licza na troche wysilku i profesjonalizmu ze strony producenta, nie wszystkie soki rozlewa Heniek u Mariana w garazu.
Ten rynek jest ogromny i jest duza konkurencja cos oprocz "jakosci" musi przykuc oko potencjalnego klijeta a jak kasa idzie w miliony to producent chce byc "najlepszy w branzy".

Wracajac do tematu dobrze wiedziec bo sam nie wiem jaka do mnie przyjdzie tura z nexium bo tez widzialem ta rozowa z przedzialkiem ;)


Naprawdę??? to mnie kolego oświeciłeś ja myślałem że wszystko wychodzi z twojego miasta i że wystarczy etykieta zrobiona na paincie



:D jak widzisz nie ciesze się ze udało mi się Cię oświecić :P mission accomplished
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Genesis ampy z kodami. Spotkaliscie się z takimi przeklejonymi numerami serii i datami? Mógł to tak producent nakleić bo jeszcze pudelka zostały czy raczej jakis pośrednik to zrobił chcąc pogonić towar którego termin ważności upłynął, swoją drogą ciekawe ze termin wydluzyl sie z 2.5 roku do 6 lat.

Mam tren a, tren e, test prop i test enan, niektóre są do września niektóre do października 2017, mowie o datach na pudelku a nie na naklejce.


Kody pod zdrapką wchodzą. Towar tak czy inaczej powinien działać bo te daty to i tak mocno "orientacyjne" są.

Foto pudelka tren a




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Test enan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Tren e

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium