SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8886529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
koledzy mi na 75 notohyralu 3 tabsy znacznie podniosle ft3 cos z tym novo jest nie tak albo cos z Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
sory moze troche przesadzilem bo moj 75 to sie rozni jesli chodzi opakowanie.Ale mimo tego dawka takiego t3 to ma robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
norma ft3 powinna być sporo przekroczona przy takiej dawce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
dybuk6.6.6.
norma ft3 powinna być sporo przekroczona przy takiej dawce


tak dokładnie a novo 100 jest jeszcze mocniejsze trzeba zaznaczyć u mnie na 75 jak pisałem znacznie przekroczone i jem 3 tabsy a on na 4 100 taki wynik jest coś nie cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
teraz zerknąłem na moje apteczne novo i na pierwszy rzut oka nie mogę się dopatrzeć różnic w wyglądzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
dybuk6.6.6.
teraz zerknąłem na moje apteczne novo i na pierwszy rzut oka nie mogę się dopatrzeć różnic w wyglądzie


może i tak prawda jest taka sam wyciągniesz odbierzesz w aptece to masz ja bym nie brał ani novo ani testa polskiego od dilla to grzebane jak nic już się naoglądałem tych wałów jak brać od dilla polskie produkty to już lepiej wycelować w jakiś dobre ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Też tak uważam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256
Do tych co mają novo prosto z apteki, sprawdzcie wysokość braila wględem liter oraz wybity LOT na blistrze(czy jest wybity w tę samą stronę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
faktycznie u mnie brail nie nachodzi na litery, a lot i exp u mnie inaczej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
U mnie jest coś takiego

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium