SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 144 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2462
Ktoś kiedyś dobrze napisał, jest tyle konkretnych i pewnych firm do wyboru, to wy kupujecie jakieś cuda z nie wiadomo skąd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
spejson94
Ktoś kiedyś dobrze napisał, jest tyle konkretnych i pewnych firm do wyboru, to wy kupujecie jakieś cuda z nie wiadomo skąd

Dostał a nie kupił a to różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 780
Zrobimy tak jak mowice poleci z 3 razy i zobaczymy co bedzie.. jeszcze jedna sprawa jeden jest jasny drugi jak kolor oleju który proponujecie? Jak ma to być lipa to oba bedzie i tak lipa.. kiedyś miałem pharmy jasny i działa jak należy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Kolor tutaj nie ma znaczenia .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Organoleptycznie nie ma to znaczenia, więc tym się nie sugeruj akurat bo ma działać sok. Jak masz to wbijaj i daj opinie co to jest i tyle
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 780
Dobra jest krzykacz ekspert :D zobaczymy co to bd podziele sie wrazeniami ;). A tak poza temat to wesolych wszystkim i rosnijcie w tym nowym roku . 5!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Co myślicie o tym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
wbijaj , dobry towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Piguła 95
Panowie spotkaliście sie z takim enanem?





pierwsze widze to z pl?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1797 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21303
Piguła 95
Panowie spotkaliście sie z takim enanem?





Biłem kiedyś w szacie jak ten flakon z lewej bez różowego tła ból po infekcji mega ale mimo ze niemialem przekonania przyznaje ze testosteron kosa dawno tak dobrego niemialem,później zmieniłem lab i odczułem różnice ...masz okazje wbijaj
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej