SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4281852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1079
Ktoś kiedyś dobrze napisał, jest tyle konkretnych i pewnych firm do wyboru, to wy kupujecie jakieś cuda z nie wiadomo skąd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1708 Napisanych postów 3181 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270482
spejson94
Ktoś kiedyś dobrze napisał, jest tyle konkretnych i pewnych firm do wyboru, to wy kupujecie jakieś cuda z nie wiadomo skąd

Dostał a nie kupił a to różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 780
Zrobimy tak jak mowice poleci z 3 razy i zobaczymy co bedzie.. jeszcze jedna sprawa jeden jest jasny drugi jak kolor oleju który proponujecie? Jak ma to być lipa to oba bedzie i tak lipa.. kiedyś miałem pharmy jasny i działa jak należy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4798 Napisanych postów 10372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119775
Kolor tutaj nie ma znaczenia .

omerta 17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16248 Napisanych postów 64847 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550154
Organoleptycznie nie ma to znaczenia, więc tym się nie sugeruj akurat bo ma działać sok. Jak masz to wbijaj i daj opinie co to jest i tyle
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 780
Dobra jest krzykacz ekspert :D zobaczymy co to bd podziele sie wrazeniami ;). A tak poza temat to wesolych wszystkim i rosnijcie w tym nowym roku . 5!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 742 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26656
Co myślicie o tym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1078 Napisanych postów 21988 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339516
wbijaj , dobry towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2500 Napisanych postów 2285 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41091
Piguła 95
Panowie spotkaliście sie z takim enanem?

pierwsze widze to z pl?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1408 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13099
Piguła 95
Panowie spotkaliście sie z takim enanem?

Biłem kiedyś w szacie jak ten flakon z lewej bez różowego tła ból po infekcji mega ale mimo ze niemialem przekonania przyznaje ze testosteron kosa dawno tak dobrego niemialem,później zmieniłem lab i odczułem różnice ...masz okazje wbijaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina