SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5980602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 106 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135676
jeden jest ciemny i mętny, drugi jest jaśniejszy i klarowny.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..

SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 95001 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375707
Spotkał się ktoś z podobnym osadem na winku oleju?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 3291 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130509
hero69
kolego a możesz na przyszłość napisać po czym to poznajesz? nie ma tej naklejki co z reguły bywa przy ori, cena 80 omka, 60 prolo jest realna dla apteki? niby koleś twierdzi że pracuje w aptece ale nie jego pewien

co ma naklejka do tego? ocenkowac moze nawet pani Jadzia w monopolowym. cenkowanie o niczym nie swiadczy, jesli idziesz do sklepu i masz na snickersie cenke naklejona to ori a bez cenki fejk? nie. zaden wyznacznik, cenek nie naklejaja w hurtowni. a poznaje bo mam wprawne oko, widzialem juz swoje, widuje codziennie, roznice miedzy fejkami sa. najlepiej wypunktowac aby fejkowicze wiedzieli gdzie naprawic blad nie? cena jak najbardziej realna. i w zasadzie nawet nie zdziera z ciebie, w moich rejonach bez marzy cena za ome wychodzi cos w ten desen..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 48066 Napisanych postów 295707 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1444262
kolor oleju może się różnic w każdym nowym wypuście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84106
GWookie
hero69
kolego a możesz na przyszłość napisać po czym to poznajesz? nie ma tej naklejki co z reguły bywa przy ori, cena 80 omka, 60 prolo jest realna dla apteki? niby koleś twierdzi że pracuje w aptece ale nie jego pewien

co ma naklejka do tego? ocenkowac moze nawet pani Jadzia w monopolowym. cenkowanie o niczym nie swiadczy, jesli idziesz do sklepu i masz na snickersie cenke naklejona to ori a bez cenki fejk? nie. zaden wyznacznik, cenek nie naklejaja w hurtowni. a poznaje bo mam wprawne oko, widzialem juz swoje, widuje codziennie, roznice miedzy fejkami sa. najlepiej wypunktowac aby fejkowicze wiedzieli gdzie naprawic blad nie? cena jak najbardziej realna. i w zasadzie nawet nie zdziera z ciebie, w moich rejonach bez marzy cena za ome wychodzi cos w ten desen..

na tych fotach słabo widać, ale tam chyba nie ma wytłoczonego braila, dlatego tak dopytuje, ostatnio trafiłem wyj**kę nexium i ostrożny mocno teraz jestem

Zmieniony przez - hero69 w dniu 2016-07-01 19:00:04

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 352 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13251
A co było wyj**ką nexiuma jak można wiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 16989 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141951
hero69
GWookie
hero69

na tych fotach słabo widać, ale tam chyba nie ma wytłoczonego braila, dlatego tak dopytuje, ostatnio trafiłem wyj**kę nexium i ostrożny mocno teraz jestem

Może trafiłeś na nie działającego nexiuma a nie koniecznie na fejka, bo chyba wałki od niedawna dopiero śmigaja na rynku...

Zmieniony przez - hero69 w dniu 2016-07-01 19:00:04

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 8709 Napisanych postów 27818 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 589639
grekar9
Spotkał się ktoś z podobnym osadem na winku oleju?

ja około rok temu dostałem winko na oleju z androchema jeden flakon ale nie używałem i ostatnio porzadek w szafce robiłem patrze na to wino a tam zero plynu tylko same kryształki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 95001 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375707
Gotowałem 3 x i nic, ale skoro kosz to postanowiłem zrobić eksperyment mały,
20min gotowania
20min lodówki
20min gotowania
20min lodówki
20min gotowania
30min zamrażarka

I posłuchaj teraz prefekt. Jednolita substancja

Po szocie z osadem urwało mi nogę,a po tych czynnościach już poszły dwa szoty i nic nie puchnie i nie boli

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2016-07-02 08:28:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2136
Będę wdzięczny za ocenę metki Bałkanu. Na liściach numery identyko.

Zmieniony przez - MarkBrunon w dniu 2016-07-02 09:00:48

Zmieniony przez - MarkBrunon w dniu 2016-07-02 09:04:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF