SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Też kodów nie sprawdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
SalvatoreLucania
Wojmir
Po to są żeby ktoś mógł sprawdzić czy ma ori towar jak pierwszy raz zamawia od dila, którego nie zna. Jak lab nie kontroluje kodów to na wuj one, żeby wałki puszczać, zamieszanie robić?





Zmieniony przez - Wojmir w dniu 2019-01-17 00:51:40


Takie buty mówisz

To był żart przecież

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2019-01-17 07:26:47


Przecież nie pisałem bezpośrednio do Ciebie, inaczej zacytowałbym post. Tylko powtórzyłem to co pisałem kilka stron wstecz. Sam kodów nie sprawdzam jeślio biorę od zaufanej osoby, ale jak lab decyduje się wprowadzić zabezpieczenie, a następnie widzę na forum coś takiego"kody nie wchodzą, ale towar działa, oto badanie". To albo producent celowo kombinuje, żeby robić zamieszanie i szykować grunt pod wypuszczanie ujowych partii, albo ktoś zrobił działającą kopię. Kody mają wchodzić. Nie wchodzą, nie kupuję tego więcej i takie podejście powinni mieć wszyscy, bo inaczej te zabezpieczenia tracą sens i robi się dobrze tym co kopiują i labom, które robią zamieszanie. Identycznie jak z nalewaniem do ampułek mniejszej niż deklarowana ilość soku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Piguła 95
Co myślicie o firmie euro pharmacies?


calkiem ok ale drogi jak za ta jakosc srednia
podstawy ok
1

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dosc subiektywna ocena. Dla mnie tani z PBlab przegrywa o te dwa dodatkowe ml

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2608
Piguła 95
Co myślicie o firmie euro pharmacies?

Ja bije właśnie od nich propa i chyba działa, ale badania robię w przyszłym tygodniu i mogę tutaj wstawić jak coś.


Zmieniony przez - Dragomirus w dniu 1/17/2019 2:53:24 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Chyba działa ?
Jak nie czujesz różnicy na propie , a bez . To nie działa

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Dragomirus
Piguła 95
Co myślicie o firmie euro pharmacies?

Ja bije właśnie od nich propa i chyba działa, ale badania robię w przyszłym tygodniu i mogę tutaj wstawić jak coś.



Zmieniony przez - Dragomirus w dniu 1/17/2019 2:53:24 PM


dziala euro tylkoze tak srednio dziala. tak jakby bylo 3/4 stezenia w porownaniu do tych z top
i cena w sklepiku droga w euro

rzeczy z euro dzialaja
1

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
mapetttmapettt
Dragomirus
Piguła 95
Co myślicie o firmie euro pharmacies?

Ja bije właśnie od nich propa i chyba działa, ale badania robię w przyszłym tygodniu i mogę tutaj wstawić jak coś.




Zmieniony przez - Dragomirus w dniu 1/17/2019 2:53:24 PM


dziala euro tylkoze tak srednio dziala. tak jakby bylo 3/4 stezenia w porownaniu do tych z top
i cena w sklepiku droga w euro

rzeczy z euro dzialaja


Z kad ty takie farmazony bierzesz, ze cos dziala jakby stezenie bylo 3/4??? Biles wsystkie srodki z wiadacych ug i masz lab w dupie, czy jak to jest???
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
mapetttmapettt
Dragomirus
Piguła 95
Co myślicie o firmie euro pharmacies?

Ja bije właśnie od nich propa i chyba działa, ale badania robię w przyszłym tygodniu i mogę tutaj wstawić jak coś.





Zmieniony przez - Dragomirus w dniu 1/17/2019 2:53:24 PM


dziala euro tylkoze tak srednio dziala. tak jakby bylo 3/4 stezenia w porownaniu do tych z top
i cena w sklepiku droga w euro

rzeczy z euro dzialaja


Z kad ty takie farmazony bierzesz, ze cos dziala jakby stezenie bylo 3/4??? Biles wsystkie srodki z wiadacych ug i masz lab w dupie, czy jak to jest???


on to czuje :D jak robi lotke to mu dupa mowi jakie stezenie ma :D
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
oj boze, nie doceniacie sily internetu, moze gosc ma lab albo pracuje w labie i tutaj na fejku pisze, ktora firma dobra i ktora ile stezenia trzyma, taki forumowy batman czy tam robin hood, pomaga biednym forumowiczom i jeszcze za darmo mowi, ktory lab co i co, a wy jeszcze narzekacie
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej