SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4410864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4028 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
BigYorkie1488
SalvatoreLucania
Butle na 3 iniekcje podzieliłeś? Nie pomyslales zeby deke po miesiacu badac? Prolka tak od razu nie podskoczy. To nie npp ze 2 tygodnie i smiga. Przebadaj za miesiac az deka sie wkreci i wklej badania.

Jakie wkreci przeciez srodki dzialaja odrazu :D a wiec odrazu maja tez skutki uboczne wiec prl powinna juz szybowac do gory

Co dziala od razu deka? Walniesz strzala i zaraz prolka Ci skoczy? Podstawy poczytaj. Od razu dziala test base czy inny srodek dawany np. bezpośrednio przed treningiem ale nie deka. Ona potrzebuje czasu i na działanie i na wywalenie prolaktyny. Zreszta nie kazdemu wywala poza widełki zwlaszcza po 3 tygodniach. Prolke szybko wywali Ci duza ilosc dragów, psychotropow. Bierzesz w nocy, a w dzien zdychasz i nic Ci sie nie chce? Po dece tak masz? Po dece tak jest w 6 tygodniu najwczesniej cos czujesz.Owszem prolka moze troche wywalic w góre ale nie tak jak autor postu pewnie sie spodziewał i pisze info nieprawdziwe.
Tu juz nie chodzi o mixa bo go nie brałem i nie wiem czy dziala ale o fakty.
Wklej badania z poczatku czyklu. Jak byla róznica? To raz a dwa. Moze zbyt mala dawka? Nie myslales o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 976 Napisanych postów 2795 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88601
Ja na długiej dece caba daje dopiero po 4 tyg bo prolke wywala. Ale każdy organizm jest inny tak że za każdego się nie wypowiem
2

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2027 Napisanych postów 3383 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 75382
U mnie tez kolo 4-6tyd prolka idzie w gore.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34523 Napisanych postów 274592 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1375082
kosta83
Nosorożec, wygląda groźnie

bardzo

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34523 Napisanych postów 274592 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1375082
SalvatoreLucania
BigYorkie1488
SalvatoreLucania
Butle na 3 iniekcje podzieliłeś? Nie pomyslales zeby deke po miesiacu badac? Prolka tak od razu nie podskoczy. To nie npp ze 2 tygodnie i smiga. Przebadaj za miesiac az deka sie wkreci i wklej badania.

Jakie wkreci przeciez srodki dzialaja odrazu :D a wiec odrazu maja tez skutki uboczne wiec prl powinna juz szybowac do gory

Co dziala od razu deka? Walniesz strzala i zaraz prolka Ci skoczy? Podstawy poczytaj. Od razu dziala test base czy inny srodek dawany np. bezpośrednio przed treningiem ale nie deka. Ona potrzebuje czasu i na działanie i na wywalenie prolaktyny. Zreszta nie kazdemu wywala poza widełki zwlaszcza po 3 tygodniach. Prolke szybko wywali Ci duza ilosc dragów, psychotropow. Bierzesz w nocy, a w dzien zdychasz i nic Ci sie nie chce? Po dece tak masz? Po dece tak jest w 6 tygodniu najwczesniej cos czujesz.Owszem prolka moze troche wywalic w góre ale nie tak jak autor postu pewnie sie spodziewał i pisze info nieprawdziwe.
Tu juz nie chodzi o mixa bo go nie brałem i nie wiem czy dziala ale o fakty.
Wklej badania z poczatku czyklu. Jak byla róznica? To raz a dwa. Moze zbyt mala dawka? Nie myslales o tym?

tutaj tylko porównanie właśnie z jakim prl wchodził na cykl ,no i fakt z wybijaniem prl jest różnie u różnych osób

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 391 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 15282
lodzianin1
Żonka zaczęła właśnie

bedzie zadowolona
w kazdym produkcie w nandzie jest to co powinno byc. tak jak w andro ions czy nexium itd . tylko nanda duzo drozsza
1

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Wiem miałem cisnąć sama nande na start na próbę ale koleżka pobadal srodki i jest ok to poleci Nanda i andro na zmianę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 1 rok Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 518
Ile zapłaciłeś za tego enan z machmeds ?

Zmieniony przez - Petardaxdluj w dniu 2019-01-21 11:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 1 rok Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 518
Ervin149 ile dałaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16444 Napisanych postów 65023 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550808
Zakaz podawnia cen na forum.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit