SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4421384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 131
ale jak w dzialaniu? działał czy lipa, ja otworzylem jeden flakon i zapach jakis byl ale to napewno nie zbuk i nie smirdzialo prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 131
ale działały oba? przy rozrabianiu nie czuc jakiegos intensywnego zapachu, otworzylem jeden flakon i cos tam czuc ale to nie jest jakis zbuk tylko lekki zapach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34613 Napisanych postów 274763 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1375702
Jak tad nie śmierdzi po rozrobieniu to w kibel

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 251 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29034
Osobiście z apteki brałem we Włoszech, nie czułem nic specjalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2626 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
W Turcji z apteki tez brali i ich wyebali

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2027 Napisanych postów 3390 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 75460
Ja wlasnie wbilem TAD 600 i w zasadzie nie czulem zapachu(bo jakos specjalnie nie wachalem) a na 100% oryginal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 251 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29034
Lux1980
W Turcji z apteki tez brali i ich wyebali

Porownywanie tureckiej apteki do włoskiej jest chyba trochę śmieszne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1101 Napisanych postów 22020 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 340967
bartt244
ale działały oba? przy rozrabianiu nie czuc jakiegos intensywnego zapachu, otworzylem jeden flakon i cos tam czuc ale to nie jest jakis zbuk tylko lekki zapach

tylko jak niby rozpoznać działanie Tada ? tego się nie czuje , przynajmniej ja tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chyj zarezykuje, wczoraj bralem pierwszego strzala i czułem sie dobrze tzn zero dreszczy czy goraczka, samopoczucie tez dobre,moze dlatego ze domiesniowo a nie w kabel bo nie wiedzialem czy 100% orginal i sie balem, tylko przez jakies 30 min dupsko troche bolalo i dzisiaj rano lekko boli i wlasnie chcialem sie zapytac czy jakos to rozpoznam ze to nie lipa tzn lepszy sen itp bo wiadomo ze to srodek na regeneracje i ciezko wyczuc w dzialaniu. Chodzi mi o to po jakim czasie mozna cokolwiek wyczuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wezme jeszcze kilka jak cokolwiek odczuje na lepsze to bede jechal dalej jak nie to pojade i to oddam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit