SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5972035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 263 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6448
Lux wybreda :)

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 263 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6448
Clean bez bdb

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
Dugii2
Lux wybreda :)

Jak jest ;)
To czemu nie .....;)

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47967 Napisanych postów 295508 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1443540
pavlog89
Panowie jak clen Nexium ??

Pytaj w Polskich realiach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 103 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1086
KLAJTA
Jak się boi to niech wbija częściej a mniejsza ilość. Chyba że i częstotliwość klucia go przeraża.

Moze wbijac tylko 2 razy w tygodniu dlatego wychodzi po 4ml na 1inj.

Aliorsfd2
4ml to nie bilem ale 3 i 3,5ml wchodzilo mi dobrze z DNA. Tylko trena musialem odstawic wiec bije mniej teraz.

Aliorsfd2
Aliorsfd2
W poniedzialek skonczylem mostek enan Egzogen lecial, jestem po strzale 3ml DNA, dobrze weszlo nic nie bolalo w trakcie i po, mija prawie godzina. W poniedzialek poleci 3,5ml bo test bedzie lecial 750mg tydzien. Cykl to 600mg bold 400mg tren 750mg test, testa bede podbijal pozniej do 900mg. Takze inj mam za soba, licze ze z dzialaniem bedzie tak dobrze jak kazdy kto wbija pisze ze lab dobry.

Wczoraj polecialo te 3,5ml, zadnego problemu zadnego dyskomfortu podczas jak i po. Zero nic tylko wbicie igly czulem.

Dzieki za opinie kolega juz spokojny ze problemu nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1333 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 77612
To że jeden przyjmę 5ml to nie znaczy że drugi po 4ml będzie miał wszystko ok. Przywali zobaczy.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1245 Napisanych postów 26434 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298413
lodzianin1
00Kali00
Myślicie że ori? Bo Widziałem też inaczej ułożone flakony w plastikowym opakowaniu?

Zmieniony przez - 00Kali00 w dniu 2019-11-04 18:47:50

A kij wie teraz niby lata masa podróbek, już widzialem ze 3 badania że zero działania. Był bym ostrożny. Kupiłeś wbijaj i rób badania.

Masz najlepsze i chyba najbardziej popularne gh z ug na rynku akutalnie, dlatego tez ktos wyczul temat i podrobil, ale bardzo latwo ogarnac ori czy fejk jesli nie masz pewnosci co do zrodla.
Jest hologram z kodem, wystarczy sprawdzic na stronie lub napisac do nich maila potwierdza autentycznosc produktu.

Blackers
Witam Panowie zerknijcie czy wszystko jest okej?

Real Ions, bedziesz zadowolony.

pavlog89
Panowie jak clen Nexium ??

Bardzo dobry clen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 572 Wiek 50 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25492
Jeszcze w temacie IONS Pharmacy. Mam stary wypust 200 mg.ml Nandro D i nowy wypust Enana 250 mg/ml. W Nandro D jest ulotka w pudełku, w nowym wypuście Enana nie ma. Ampułki Nandro z czarnym nardukiem, Enana z czerwonym. Napis brailem na pudełku enana jest na samym dole.

Zmieniony przez - Rysiek01 w dniu 2019-11-07 12:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3605
Witam Panowie ,taki propek będzie ok? Sprawdzałem na stronie egzo gen pharma i po weryfikacji wyszło mi: "your product not invalid" oznacza to ,że to fake?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 652 Napisanych postów 652 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4128
Moze blednie cos wpisales . Dla mnie to dobry lab wiekszosc inj bilem ,aktualnie leci bold wczesniej z susta 250mg lecialem teraz dopiero co przeszedlem na wieksze stezenie 400mg . Propa tez bilem i dzialal dobrze ,ogolnie ten lab mnie osobiscie nie zawiodl jak narazie . Twoj prop wyglada normalnie jak towar Egzogena .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF