SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
mam takiego tylko normalne naklejki,rzadki olej,działanie malina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
Ja wbiłem dopiero 3ml wiec o działaniu sie nie
Moge wypowiedzieć ale co za czasu zeby walki robic na Propie ktory jest najtanszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Witam panowie, taki oto specyfik wrzucam, kody na stronce weszły zaraz pierwszy strzał leci, za 2 tygodnie lece na badanka i zobaczymy ile tam teścia siedzi




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
przemko15
Witam panowie, taki oto specyfik wrzucam, kody na stronce weszły zaraz pierwszy strzał leci, za 2 tygodnie lece na badanka i zobaczymy ile tam teścia siedzi








ziomek teraz bije enana i trena e i trzepie jak ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
ja biłem Suste350 od GEPA i REWELACJA, ciekawy jestem właśnie innych środków od GEPa jak Deca czy Tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Bo ori gep to firma z wyzszej polki od dlugich lat tylko tu na pl forach pisza zle, chyba komus nie pasowalo co ja znam ludzi to sie na tym szykuja z roku na rok do zawodow (czechy,slowacja) i tylko to i alpha i kazdy zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Omni i dec apteka.
Pozdrawiam

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kumpel dość zaawansowany w temacie trzyma kilka butli tego GEP tren E na specjalne okazje. Tam chyba jest 100mg albo 150mg na ml a mówi, że 400 robi jak 1g innych UG. Ile w tym prawdy nie wiem ale po jego formie można stwierdzić, że robi jak trzeba.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
mówicie że ten GEP taki kozak, kurd emoże warto spróbować bo akurat nie czesto ale w okolicy jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Wczoraj poleciał pierwszy strzał tego Gepa, tyłek nie boli, ampuły solidnie wykonane w każdej taka sama ilość soku, także zapowiada się dobrze, ale badania zwerifikują Panowie 3 strzały wystarczą by lecieć na badanka? czy odczekać 2 tygodnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium