SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4267785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 26
nasser06 wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33224 Napisanych postów 272063 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367501
nasser06
Damian801
Mam pytanie czy ktos z użytkowników spotkał sie z z efka w takiej postaci

to jest tussi tylko z blistrów wyprute

dokładnie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33224 Napisanych postów 272063 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367501
polish hammer
Witam czy ktoś stosował taką oxy?

Zmieniony przez - polish hammer w dniu 2015-10-10 19:08:51

moda na oxe jest po całości czy jest w środku 50/50
oxa to kosmetyk ogólnie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3700
Tylko ciekawi mnie czy ta akurat działa i czy jest tam oxa.bo z euromed niby dobre są rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2281 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
nie licz tam na oxe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3700
A ta oxa z biosiry lepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bo mam do dyspozycji tą z eromedu i biosiry i nie wiem która lepsza może będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2281 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
z deszczu pod rynne.U mnie testowana jedna i druga i kiszka, szukaj czegos innego, niekoniecznie taniego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64818 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550053
polish hammer
Bo mam do dyspozycji tą z eromedu i biosiry i nie wiem która lepsza może będzie.

Obie pozycje są pewne, tak więc kwestia indywidualnych referencji i pewnie ceny za poszczególny lab.

Oxe Biosira brałem, robiłem po niej badania wszystko były w jak najlepszym porządku. Zresztą zobacz sam:

krzykacz
krzykacz
krzykacz
08.09 kończę tą oxe - 10tyg łącznie w dawce 60mg ed. Działanie jak należy. Bez zgagi i rewolucji w bebechach. Partia i seria jak z fotki:

krzykacz

Kolega jest w 2 czy 3 tyg ale z nowszą datą 04.2015 i zaczyna pokazywać pazur.

Badanie po prawie 20tyg na oralach - tura + oxa Biosira w dawce po 60mg ed:

Żadnych nadżerek, bóli, zgagi, pieczenia itp podczas brania nie było. Z wiekiem należy doceniać laby które nie wykręcają flaków.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2013-09-16 07:57:30

TurinoX znajdziesz gdzieś w temacie tym.

Brałem i w oksie była oxa. Winstrolu nie tykam od 2010r, notorycznie leje mi się krew z tyłka po inj czy tbl, po oksie nic takiego nie miało miejsca + zero problemów z j/brzuszną co potwierdzają badania.

Także każdy kto brał potwierdzi opinię, że zarówno Euromed i jak Biosira to solidne laby.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 694
Czeszc
Tak jak panowie jest ok? Czy Fake

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina