SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
17kamil175
DjDexter
Panowie dotarła do mnie pierwsza partia nexa jak na zdjeciach z tym ze nie mam hologramow co sądzicie ?









Zmieniony przez - DjDexter w dniu 2017-11-17 14:01:31


Po co Ci te hologramy, większość osób nawet tego nie sprawdza,jak masz sprawdzonego dostawcę to nie ma nawet co się bawić w te kody. Po fotach wszystko wydaje się być OK wbijaj i rośnij.
PS.Nie wiem czy ktoś w ogóle spotkał się z fejkami nexiuma jak do tej pory jeśli chodzi o iniekcyjne środki.


Na holo nie patrz, wyglada normalnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Andrev19
400 mg co 5 dni;) enan GREECE pharma Działa;) i kujawski z euro pharmacies jakimś cudem tez;)

Bijesz jednocześnie, na przemian...? Może tylko jeden z nich działa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Koledzy git malay? :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
git git.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
I jeszcze tył ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Wygląd normalny. Zdrap sobie kod i sprawdź na stronie - to znacząco wpływa na dobre samopoczucie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Pomperiusz
Koledzy git malay? :D





Ori :) smacznego :) nie przesadz z dawka on naprawdę kopie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Żubroń
Wygląd normalny. Zdrap sobie kod i sprawdź na stronie - to znacząco wpływa na dobre samopoczucie


kod dziala glancus p***us :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
kiedys wcinalem ten clen.. nie wiem czy byl tam clen.. ale szarpalo to mocno i dziwnie myslalem ze wypluje serce. chociaz lepiej wypluc niz druga stroną.. wiec jw trzeba uwazac z dawka i wyglada standardowo


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-11-19 01:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
GWookie
kiedys wcinalem ten clen.. nie wiem czy byl tam clen.. ale szarpalo to mocno i dziwnie myslalem ze wypluje serce. chociaz lepiej wypluc niz druga stroną.. wiec jw trzeba uwazac z dawka i wyglada standardowo



Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-11-19 01:10:37
. Myśle ze clen to tam
Bankowo jest jak dużo ludzi chwali ze dobry itd ze stosowało cena tez nie jest zła najwyżej czymś podsypany jeszcze gratisowo jest witaminki te sprawy :D.Mialem tez heliosa do wyboru i tabsy z tej samej firmy co helios podskórny dB czy jak on tam się zwie cena ta Sama No i jeszcze royal tabsy deko
Tańsze ale z nim to dałem sb siana jakoś na starcie.Wzialrm malaya kod działa na tabletkach tiger wybite itd brałem metę z 2.5-3 lata temu z malaya porobila knura ;) Wiec jakis szacunek jest do orali z tej firmy ;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium