SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888986

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
mialem kontakt z tą meta, standardowo wyglada, ori.. no i smierdzi jak kazda meta.. chociaz jak dobrze pamietam nic tak nie cisnelo po nosie jak meta z pmp a tez byla wtedy kozacka..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
alek80
Cześć wszystkim, szukałem w sieci opini na temat tego bolda i za duzo nie znalazłem, czy bił to ktoś z was?














kiedyś bilem tego bolda i dużo innych środków z tej firmy i naprawdę środki pierwsza klasa , u mnie dużo lata tego androxenu ale od jakiegoś czasu to już zwykle fejki i jak masz tam odrobinę teścia to się ciesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
GWookie
mialem kontakt z tą meta, standardowo wyglada, ori.. no i smierdzi jak kazda meta.. chociaz jak dobrze pamietam nic tak nie cisnelo po nosie jak meta z pmp a tez byla wtedy kozacka..


Mam jeszcze ta metke, z 3 lata po terminie, zawsze jak otwieram szafkę czuć ten smród
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 11397 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 137937
19dany20
Witam, smakował ktoś?



mi pobolewalo..ale działanie bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11295
Po długich oczekiwaniach dotarło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2329
michal1407
Po długich oczekiwaniach dotarło





andro jest ok


tez juz pare lat jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Normalne andro bedziesz zadowolony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Witam .Jak to jest z Ta meta inj piszecie ze ma specyficzny zapach ja mam metax 50 z Malay Tiger i zadnego specyficznego zapachu nie czuje czyzby zapach byl wyznacznikiem ze jest w srodku metka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
to chyba chodzi o jakis skladnik, moze guaiacol.. wszystkie base tez tak smierdzialy, tren base, testo base, meta inj.. specyficznie pachna, takiego czegos raczej nie da sie nie poczuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1512 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26497
Co myślicie? Dobre to?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej