SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4265049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5507 Napisanych postów 8692 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400268
krzykacz
Nie, nie zgodze się tylko nie kumasz Ja to wiem, kto to robi i od kiedy, mówię że nigdy na prolo/omo nie powiem pharmaswiss tylko była/jest i będzie to jelfa. I 99% ludzi co znam też tak ma

Aaaaa..... Jaj juz kurfa myslalem, ze bana dostane, ze sie z modem nie zgadzam
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16226 Napisanych postów 64815 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550043
...no to łap ... soga
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 78
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 78
Wojmir
Tu są słowa, a tam badania, nie mam interesu żadnego by negowac środek, a wolałbym żeby działało, bo sporo tego biłem i jeszcze mi to leży, no i jest znacznie tańsze. Niestety, nie działa. Szkoda suszyć mózg i jajs ujowym hcg.

A wzioles kolego pod uwagę że mogło być źle przechowywane i dostałeś po prostu już produkt nie nadający się do użycia? Każdy bije ovi i działa więc Twoje też pewnie działało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 261 Napisanych postów 425 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 320645
najlepszekoksy
Wojmir
Tu są słowa, a tam badania, nie mam interesu żadnego by negowac środek, a wolałbym żeby działało, bo sporo tego biłem i jeszcze mi to leży, no i jest znacznie tańsze. Niestety, nie działa. Szkoda suszyć mózg i jajs ujowym hcg.

A wzioles kolego pod uwagę że mogło być źle przechowywane i dostałeś po prostu już produkt nie nadający się do użycia? Każdy bije ovi i działa więc Twoje też pewnie działało...

Każdy bije, tylko nikt nie badał ;)

To nie ja, ale już się nauczyłem, że ZERO działania ZAWSZE dile tłumaczą:
a) wyniki z krwi są niemiarodajne
b) złe przechowywanie/zły transport

W ten sposób sprzedaje się gips w postaci greckiego provi, t3, pregnylu i wmawia gawiedzi, że to wszystko ori z apteki, tylko Ci listonosz w podgrzewanej torbie trzymał. Dziwne, że pregnyl zawsze działa chociaż też dilerzy nie trzymają tego lodóce, a listonosz nosi w podgrzewanej torbie.

Jeszcze mnie zastanawia jedna rzecz. Nad czym muszę przyklęknąć, że to HCG, które bijemy pozyskuje się z moczu ciężarnych kobiet. Hmm, ciekawe jak chińskie laboratoria sobie z tym radzą. O ile byłoby to rHCG jak w ovitrelle to bym zrozumiał, ale cena wtedy by była niezrozumiała.

W trakcie pisania posta wpisałem Twój nick w google i kończę wywód.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2016 Napisanych postów 3368 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75139
Zgadzam sie z Toba czesto ale tutaj sie zgodzic nie moge. Apteka dziala lepiej bez dwoch zdan ale chcialem zrobic potomstwo i na samym ovigilu sie udalo, tak wiec swoje zadanie spelnil.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6756 Napisanych postów 50249 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 600363
U mnie to samo na grubej bombie podawałem ovigil co 2-3tyg po 2500 e3d i strzał w dziesiątkę , w kwietniu rodzi mi się córeczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10798 Napisanych postów 47739 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Umnie też ovigyl spełnił zadanie i to 3 razy. 3 dzieci :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11831
Ja robilem badanie testa po 6 paczkah ovigil i test w polowie normy a odblok po 2 i pul roku on takze dziala hcg wystepuje z moczu kobiet w ciazy i jest tez hcg syntetyczne jak ovigil .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 347 dni Przeczytanych tematów 1762
Krzychu79
Ja bije 5 miesiąc teraz I działa elegancko. Jedna miałem starą jeszcze z ampami, reszta nowy wypust.

taki sam wbijam dziala napewno
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina