SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hcg też ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
HCG właśnie skończyłem. Działa jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 351 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5586
Witam ,panowie krótkie pyt ,czy ten towarem wciąż jest produkowany ,coś mi się o uszy obiło kiedyś że już go nie ma a dziś wpadł mi w ręce ,kiedyś miałem i mega sobie chwaliłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No bo niema :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 351 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5586
Czyli na 100% fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wrzuc foto amp bo jest duzo wersji, jedne dzialaja lepiej inne gorzej ale raczej wszystko to kopie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43393
ampy desmy sa w produkci tylko dostepnosc mega ciezk ai cena wychodzi komos jak od dila. hcg shree dzial ale zanizone, klomifen od nich kupa, reszta nie wiem

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
Przykro mi Rysiu ale masz wałka.
Tutaj masz najlepsze porównanie jeśli chodzi o kody qr.



Skoorwysyny powinni mieć za to łapy z uszami po obcinane. Ostatni porządny lab skopiowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pl już wszytko wałują a tera pełno dili ma w ofercie tego cybera fake i wciskają to g**** jak brać to tylko z kodem prosekto mowsz ze ten clomid nie tryni u mnie spor znajomych na nim od bloki pro bilo i na badaniach ok to jaki clomid jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43393
ja tam zawsze clostilbegyt z apteki bralem. tabletki ze shree lipa w wiekszoci (antek, oxa, clom), woda sredniawka, oleje zawaliste tylko byly i klepaly jak trzeba

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej