SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
fakt, tutaj juz jak od linijki propa szybko poczujesz wiec wbijaj i zdaj relacje. bledy (minimalne) w rozlaniach bywaja tez w ori apt.. roznice mogą sie brac od minimalnych roznic w grubosci szkla lub srednicy amp.. no ale tam fakt dosc spora roznica. ponabieraj i zobacz po ile Ci srednio wychodzilo w strzykawie.

up nie musisz wrzucac 2 razy tego samego, jak ktos bedzie wiedzial to ci odpisze co z tym vermodje.. pozniej sie robi smietnik..






No własnie chodzi o to że ten propek nie dla mnie, miałem go tylko na chwile zaciekawiło mnie to jak go oglądałem dlatego też zapytałem. Spytam kolegi niech zda relacje wtedy napisze co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69
Siemanko
Co sądzicie o tej metce?
Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
witam, kilka stron wcześniej dałem zdjęcia clenbuterolu z alchemia pharma. właśnie skończyłm drugi tydzień brania i ciężko mi stwierdzić czy działa... jakie objawy działania powinny wystąpić? przez ostatni tydzień brałem 3 tabletki po 0.04 . Fat leci w dół ale obawiam się że jest to spowodowane dietą a nie clenem...
1

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
ta meta moze dzialac, ale obok bayera to to nie lezalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Org te Vermodje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
tad600
Org te Vermodje

no niby org. Tylko czemu nie wchodzą kody w niektórych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może na jednym kodzie są dwa produkty zarejestrowane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież kody ug nie są jakimś wyznacznikiem działa czy nie działa lol, nawet jak wejdzie kod to towar i tak może być lipny

w przypadku apteki tak, zresztą ori apteka to wiadomo że działa
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
org vermo to nie ug.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej