SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4265326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10798 Napisanych postów 47740 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
fakt, tutaj juz jak od linijki propa szybko poczujesz wiec wbijaj i zdaj relacje. bledy (minimalne) w rozlaniach bywaja tez w ori apt.. roznice mogą sie brac od minimalnych roznic w grubosci szkla lub srednicy amp.. no ale tam fakt dosc spora roznica. ponabieraj i zobacz po ile Ci srednio wychodzilo w strzykawie.

up nie musisz wrzucac 2 razy tego samego, jak ktos bedzie wiedzial to ci odpisze co z tym vermodje.. pozniej sie robi smietnik..

No własnie chodzi o to że ten propek nie dla mnie, miałem go tylko na chwile zaciekawiło mnie to jak go oglądałem dlatego też zapytałem. Spytam kolegi niech zda relacje wtedy napisze co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 69
Siemanko
Co sądzicie o tej metce?
Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9959
witam, kilka stron wcześniej dałem zdjęcia clenbuterolu z alchemia pharma. właśnie skończyłm drugi tydzień brania i ciężko mi stwierdzić czy działa... jakie objawy działania powinny wystąpić? przez ostatni tydzień brałem 3 tabletki po 0.04 . Fat leci w dół ale obawiam się że jest to spowodowane dietą a nie clenem...
1

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2281 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
ta meta moze dzialac, ale obok bayera to to nie lezalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 407 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16674
Org te Vermodje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 634 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12355
tad600
Org te Vermodje

no niby org. Tylko czemu nie wchodzą kody w niektórych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10798 Napisanych postów 47740 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Może na jednym kodzie są dwa produkty zarejestrowane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
przecież kody ug nie są jakimś wyznacznikiem działa czy nie działa lol, nawet jak wejdzie kod to towar i tak może być lipny

w przypadku apteki tak, zresztą ori apteka to wiadomo że działa
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1454 Napisanych postów 10225 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 634 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12355
org vermo to nie ug.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina